„Unicaja“ pagrindą pergalei pasiklojo trečiame ketvirtyje. Geležinę gynybą pademonstravę ispanai beveik 9 minutes neleido varžovams pelnyti taškų, o patys įmetė 19 ir taip susikrovė 18 taškų pranašumą (55:37).

M. Kuzminskas iš viso aikštelėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Kitose D grupės rungtynėse Joano Plazos auklėtiniai išvykoje susitiks su taip pat kol kas nepralaimėjusia Maskvos CSKA ekipa.

„Unicaja“: Richaras Hendrixas 19, Willas Thomasas 14, Edwinas Jacksonas 11, Danielis Diezas 10, Mindaugas Kuzminskas 8.

„Dinamo“: Marquezas Haynesas 18, Rokas Stipcevičius 12, Joe Alexanderis 9, Davidas Loganas ir Brentas Petway po 7.

Kauno „Žalgiris“ 78:85 (23:22, 16:23, 18:22, 21:18) Barselonos „Barcelona“

Belgdaro „Crvena Zvezda“ 60:74 (19:25, 12:20, 11:14, 18:15) Stambulo „Fenerbahče“

Krasnodaro „Lokomotiv“ 72:53 (17:21 13:14, 22:7, 20:11) Izmiro „Pinar
Karšiyaka“

Zelionos Guros „Stelmet“ 71:68 (19:15, 21:18, 17:6, 14:19) Atėnų „Panathinaikos“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)