D. Wade'as iš viso surinko 25 taškus (10/17 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 2/5 baudos) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Ypač įspūdingai jis pasirodė antro kėlinio pabaigoje, kai prasidėjus paskutinei jo minutei komandas skyrė vos 3 taškai (42:39). D. Wade'as tuomet per mažiau nei 30 sekundžių įmetė du dvitaškius, o tiksint paskutinėms sekundėms perėmė kamuolį iš Ricky Rubio ir, atsispyręs nuo savo baudos aikštelės tritaškio linijos, pataikė tritaškį aidint sirenai – 49:39.

Po šio epizodo visa Minesotos „Target Center“ arena nuščiuvo, „Heat“ atsarginiai klaupėsi ant savo kelių, o šeimininkai taip ir neatsigavo po nokauto – trečiame ketvirtyje floridiečių pranašumas išaugo iki 16 taškų ir jie pergalingai baigė dvikovą.

„Tai buvo geras momentas. Peržiūrėjau epizodą internete ir pamačiau, kad mano komandos draugai dar prieš įkrentant kamuoliui į krepšį jau kėlė rankas į viršų“, – po susitikimo sakė D. Wade'as.

„Wolves“: Kevinas Martinas ir Shabazzas Muhammadas po 14, Andrew Wigginsas 12 (5/18 metimai iš žaidimo), Gorgui Diengas 10, Ricky Rubio 9 taškai.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 25, Goranas Dragičius 18, Chrisas Boshas 16 (12 atk. kam.), Hassanas Whiteside'as 12 (9 atk. kam., 4 blokai, 7 klaidos), Luolas Dengas 10 taškų.

Kitų dar neskelbtų ketvirtadienio NBA rungtynių rezultatai:

Dalaso „Mavericks“ (2/3) – Šarlotės „Hornets“ (2/3) 94:108 (23:27, 30:27, 14:24, 27:30).

„Hornets“, kuriuos į pergalę vedė net 31 tašką pelnęs „centras“ Alas Jeffersonas (27 min., 15/18 dvitaškiai, 1/1 bauda), Dalase laimėjo pirmą kartą nuo 1998 metų!

Denverio „Nuggets“ (2/3) – Jutos „Jazz“ (3/2) 84:96 (24:19, 18:21, 22:25, 20:31).

Portlando „Trail Blazers“ (4/2) – Memfio „Grizzlies“ (3/3) 115:96 (18:23, 32:23, 40:25, 25:25).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)