Permainingai vykusiose rungtynėse „Maccabi“ pavyko perimti iniciatyvą po ilgosios pertraukos. Sužaidus 30 min. svečiai pirmavo 57:51 – tuo metu neatrodė, kad ketvirtajame kėlinyje juos gali ištikti krachas. Visgi būtent taip ir nutiko.

Kol Guy Goodeso auklėtiniai niekaip negalėjo rasti kelių link varžovų krepšio, Nikos Zisis, Nicolo Melli ir Danielis Theisas užpylė varžovus taikliais šūviais iš įvairių aikštės pozicijų ir žaibiškai susigrąžino iniciatyvą.

Paskutinį ketvirtį „Brose Baskets“ laimėjo 17 taškų persvara ir į savo sąskaitą įsirašė jau antrąją pergalę.

Pažymėtina, kad „Maccabi“ šiose rungtynėse metė 11 baudų (pataikė 7), o „Brose Baskets“ – net 29 (pataikė 22).

„Brose Baskets“: Danielis Theisas 16, Bradley Wanamakeris 15, Nikos Zisis 10, Janis Strelniekas 10, Nicolo Melli 9 taškai.

„Maccabi“: Devinas Smithas 19, Brianas Randle'as 11, Tayloras Rochestie 10, Arinze Onuaku 6 taškai.

Kitose grupės rungtynėse Maskvos CSKA (4/0) išvykoje 80:75 (24:19, 24:24, 22:9, 10:23) įveikė Stambulo „Darussafaka Dogus“ (1/3) ekipą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus pelnęs Milošas Teodosičius, o pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Luke'as Harangody.