„Cavaliers“ (3/1) turėjo nemažai vargo prieš autsaiderius „76ers“ (0/3) jų arenoje, bet šventė pergalę 107:100 (18:32, 31:22, 33:18, 25:28), nors antro kėlinio pradžioje atsiliko 15 taškų skirtumu – 19:34.

Vėliau Davido Blatto auklėtiniai prisiminė savo žaidimą ir ėmė triuškinti varžovus bei iki ketvirto ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes pirmavo 100:79. Visgi svečių nuostabai „76ers“ nesudėjo savo ginklų ir surengė įspūdingą spurtą 19:4 bei paskutinę minutę priartėjo iki 98:104. Tiesa, netrukus Jamesas Jonesas smeigė tritaškį ir išgarino intrigą.

Šis mačas tapo istoriniu L. Jamesui, kuris ketvirtame kėlinyje po puikaus Matthew Dellavedovos perdavimo pelnė dvitaškį ir peržengė 25 tūkstančių taškų ribą. Nuo šiol LeBronas – jauniausias per visą NBA istoriją tai padaręs krepšininkas, o tokių iš viso yra tik 20.

Būdamas 30 metų ir 307 dienų L. Jamesas pagal amžių pralenkė Kobę Bryantą, kuris savo 25 tūkstančius taškų surinko sulaukęs 31 metų ir 351 dienos.

„76ers“: Jahlilas Okaforas 24 (11/21 dvitaškiai, 2/3 baudos), Nikas Stauskas 15 (3/9 tritaškiai), Nerlensas Noelis 14, Hollisas Thompsonas 12 taškų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 (9/16, 0/3, 4/4 baudos, 11 rez. perd., 9 atk. kam.), Mo Williamsas 21, Kevinas Love'as 15, Matthew Dellavedova (9 rez. perd.) ir Jamesas Jonesas po 12 taškų.