Iki mačo pabaigos likus žaisti 18 sekundžių, šeimininkų krepšininkas Maximas Grigorjevas stojo prie baudų metimo linijos, tačiau pataikė tik vieną metimą (90:92).

Išsimetusius kamuolį „Chimki“ krepšininkus pasitiko „Nižnij Novgorod“ spaudimas – du žaidėjai kampe užspaudė Tyrese‘ą Rice‘ą ir šis galiausiai prarado kamuolį.

Perėmę kamuolį šeimininkai staigiai jį perdavė Kasparui Bėržiniui, kuris smeigė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį (93:92).

Po minutės pertraukėlės į aikštelę žengę svečiai lemiamą ataką užbaigti patikėjo tam pačiam T. Rice‘ui, tačiau šio metimas skriejo pro šalį ir „Nižnij Novgorod“ iškovojo pergalę.

Kitose rungtynėse R. Kurtinaičio auklėtiniai susitiks su Talino „Kalev“ krepšininkais.

„Nižnij Novgorod“: Kasparas Bėržinis 26 (24 min.), Victoras Ruddas 17, Rašidas Mahalbasičius 12, Semionas Antonovas 10, Maximas Grigorjevas 8.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 25 (23 min.), Tyrese‘as Rice‘as 15 (7 rez. perd.), Paulas Davisas 14, Jamesas Augustine‘as 11, Petteri Koponenas ir Sergejus Monia po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)