S. Curry per 36 žaidimo minutes pelnė net 53 taškus. Iš jų 28 - vien per trečią kėlinį. Tiek taškų viename kėlinyje Oklendo ekipos lyderis per savo karjerą NBA lygoje dar nebuvo pelnęs.

Stephenas taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius. Atlikęs savo darbą S. Curry ketvirtajame kėlinuke didesnę laiko dalį praleido ant atsarginių suolo.

„Visada pasitikiu savo jėgomis. Stengiuosi pakilti į aukštesnį lygį ir tapti dar geresniu žaidėju. Tai yra mano šio sezono tikslas. Esu palaimintas, nes esu sveikas. Jaučiuosi energingas, stiprus, žaidžiu laisvai ir su malonumu. Kai visa tai susideda, viskas klostosi gerai“, – po mačo sakė S. Curry.

Jei ketvirtajame kėlinyje būtų žaidęs ilgiau, S. Curry tikrai būtų pagerinęs savo karjeros rezultatyvumo vieneriose rungtynėse rekordą (54 taškai).

Stephenas tapo pirmu žaidėju nuo Michaelo Jordano laikų, kuris per pirmus tris sezono mačus pelnė 118 taškų. M. Jordanas taip startavo 1989-1990 metų sezone.

„Pelicans“: Anthony'is Davisas 26 taškai (15 atk. kam.), Jrue Holiday'us 22, Ryanas Andersonas 19;

„Golden State Warriors“: S. Curry 53 (9/13 dvit. met., 8/14 trit. met., 11/11 baud. met.), Draymondas Greenas 21, Klay'us Thompsonas 19, Harrisonas Barnesas 11.

Trečią pergalę iš eilės įsirašė ir Los Andželo „Clippers“ komanda, kuri namuose 114:109 (24:31, 35:24, 24:24, 31:30) įveikė Sakramento „Kings“ krepšininkus.

Los Andželo ekipą į pergalę vedė net 37 taškus surinkęs Blake'as Griffinas. Puikiu dvigubu dubliu pasižymėjo Deandre Jordanas - jo sąskaitoje 15 pelnytų taškų ir net 18 atkovotų kamuolių.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 37 (9 atk. kam.), J. J. Redickas 23, Chrisas Paulas 17 (11 rez. perd.), Deandre Jordanas 15 (18 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 10;

„Kings“: Rajonas Rondo 21, Rudy'is Gay'us 20 (9 atk. kam.), Darrenas Collisonas 15, DeMarcusas Cousinsas 13 (9 atk. kam.), Marco Belinelli 11.

Vašingtono „Wizards“ komanda namuose 110:117 (29:29, 27:30, 34:28, 20:30) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ pranašumą. Niujorko komandą į pergalę vedė 37 taškus pelnęs Carmelo Anthony. Latvis Kristapas Porzingis nugalėtojams per 21 žaidimo minutę pelnė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.