Pirmi du kėliniai vyko taškas į tašką ir prieš didžiąją pertraukai nė vienai komandai nepavyko būti nė žingsneliu priekyje, tačiau po jos iniciatyvą perėmė svečiai, kurie vedami DeMaro DeRozano, DeMarre'o Carrollo ir Terrence'o Rosso įgijo dviženklę persvarą (84:70, 92:77, 107:88), išlaikė ją iki pat finalinės sirenos ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Lietuvos rinktinės „centras“ J. Valančiūnas šį kartą puolime buvo nepastebimas: per 23 minutes jis pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Raptors“ prieš varžovus įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 53 prieš 38.

„Celtics“: Isaiah Thomas 25, Avery Bradley 13, Amiras Johnsonas ir Kelly Olynykas po 11, Tyleris Zelleris 10 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23 (5/15 metimai iš žaidimo, 12/14 baudos), DeMarre'as Carrollas (4/7 tritaškiai) ir Terrence'as Rossas (6/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/3 baudos) po 21, Kyle'as Lowry 14 (9 rez. perd.), Luisas Scola 9, Patrickas Pattersonas 8, Cory Josephas 7, Jonas Valančiūnas 6 taškai (10 atk. kam.).

Sekmadienį „Raptors“ namuose priims Milvokio „Bucks“ (0/2) atstovus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)