Šeimininkai didžiąją savo persvaros dalį susikrovė dar pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 20:13. Trečiame kėlinyje Bambergo klubo pranašumas buvo išaugęs iki 15 (55:40), panašus jis laikėsi iki pat rungtynių pabaigos.

Daugiausiai nugalėtojams taškų pelnė Janis Strelniekas ir Dariusas Milleris (13 tšk.). Bradley Wanamakeris ir Eliasas Harrisas pridėjo po 11, Nikos Zisis – 10.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Milko Bjelica (16 tšk.). Po 12 įmetė Serhatas Cetinas, Jamonas Gordonas ir Enderas Arslanas.

Kitose D grupės rungtynėse Maskvos CSKA (2/0) lengvai 107:87 (25:26, 35:15, 29:22, 28:15) sutriuškino Sasario „Dinamo“ (0/2) ekipą ir iškovojo antrą pergalę.

Rezultatyviausiai CSKA gretose žaidė Nando De Colo, pelnęs 18 taškų. 15 pridėjo Kyle'as Hinesas, Aaronas Jacksonas įmetė 12, Demetris Nicholsas – 11.

Italijos klubui 20 taškų įmetė Davidas Loganas, 16 įmetė Rokas Stipcevičius, 14 – Christianas Eyenga.