„Kibirkšties“ komanda nuo pat pirmų minučių perėmė iniciatyvą, kai pirmame ketvirtyje spurtavo 17:2. Antrame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 38 taškų (55:17). Antroje mačo dalyje vaizdas nepasikeitė ir vilnietės šventė užtikrintą pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Vitalija Kaminskytė. Puolėja pelnė 20 taškų, atkovojo 12 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Šiame mače „Kibirkšties“ komandai negalėjo padėti gynėja Justina Kraujūnaitė, kuri atlieka reabilitaciją po praėjusį sezoną patirtos traumos.

„Šiaulių-Universiteto“ gretose Miller Danielle Ri‘Ann pelnė 15 taškų, tačiau pataikė vos 4 metimus iš 20.

Kitas rungtynes vilnietės žais jau šeštadienį, kai 14 valandą išvykoje susikaus su „Utenos“ komanda. Rungtynes tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Pergalę pasiekė „Utenos“ krepšininkės

Lengvą pergalę pasiekė „Utenos“ (2/1) krepšininkės. Alfredo Vainausko auklėtinės svečiuose 88:37 (21:10, 20:11, 28:4, 19:12) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (1/3).

Jau nuo pat dvikovos pradžios LMKL čempionės šovė į priekį (9:0). Nors kaunietės greitai priartėjo (8:11), viešnių laimėta atkarpa 10:2 baigė pirmą kėlinį – 21:10.

Antrame ketvirtyje toliau uteniškės didino savo atotrūkį, kuris įpusėjus susitikimui siekė 20 taškų – 41:21.

Po didžiosios pertraukos visas „Aisčių-LSU“ viltis atsitiesti „Utena“ sužlugdė galingai sužaisdama trečią kėlinį (28:4), o paskutinė mačo atkarpa tebuvo formalumas.

„Aistės-LSU“: J. Marmienė 10 (5 atk. kam.), K. Kazočiūnaitė 8 (7 atk. kam.), H. Vyšniauskaitė 7 taškai.

„Utena“: G. Mažionytė (20 min.) ir I. Šimkutė (9 atk. kam.) po 21, K. Alminaitė 18 (12 atk. kam.), R. Milieškienė 13 taškų.