„Lietuvos ryto“ dubleriai sėkmingiau pradėjo mačą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 17:8, tačiau „Žalgiris-2“ antrąjį ketvirtį laimėjo 23:10 ir į rūbinę išėjo turėdami 4 taškų persvarą (31:27).

Trečiajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o lemiamame ketvirtyje likus žaisti 1 minutę rezultatas tapo lygus – 65:65.

Visgi tuomet Regimantas Miniotas pataikė 3 baudos metimus, Kristupas Žemaitis ir Paulius Valinskas pridėjo po dvi taiklias baudas ir „Žalgirio“ dubleriai laimėjo rungtynes 73:65.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 15 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Martynas Varnas 11 (5 atk. kam.), Regimantas Miniotas 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Perlas-MRU“: Edvinas Jezukevičius 19 (9/12 dvit.), Margiris Normantas 16 (2/2 trit., 4 rez. perd.), Domantas Pipiras 7.