Iš viso M. Kuzminskas dėl pražangų problemos praleido tik 21 minutę, tačiau per ją spėjo pelnyti net 23 taškus (6/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovoti 2 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, blokuoti 2 metimus, išprovokuoti 4 pražangas, po 3 kartus suklysti ir prasižengti bei surinkti 25 naudingumo balus.

M. Kuzminskas buvo pagrindinis pergalės kalvis – likus žaisti 2 minutes, lietuvis pakilo nuo suolo ir mažiau nei minutę pelnė 5 taškus iš eilės, taip inicijuodamas lemiamą spurtą ir leisdamas savo komandai susikrauti 7 taškų persvarą (87:80).

M. Kuzminskas lemiamomis mačo akimirkomis gerai dirbo ir gynyboje – blokavo metimą ir perėmė kamuolį.

Po tokio nokauto „Maccabi“ atsigauti nesugebėjo ir patyrė antrą pralaimėjimą (82:93).

Nesustabdomai žaidžiantis M. Kuzminskas kol kas per dvejas Eurolygos rungtynes vidutiniškai pelno po 20,5 taško, atkovoja po 3,5 kamuolio, atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus, blokuoja po 2 metimus ir renka po 24,5 naudingumo balų.

Su 20,5 taško ir 24,5 naudingumo balo vidurkiais M. Kuzminskas tiesiog dominuoja Eurolygoje – jis užima pirmas vietas abejose kategorijose.

„Maccabi“: Tayloras Rochestie 18 (7 rez. perd.), Trevoras Mbakwe 17, Devinas Smithas 14 (8 atk. kam.), Jordanas Farmaras 13.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 23 (25 naud. bal.), Jamaras Smithas 17, Nemanja Nedovičius 13, Richardas Hendrixas 12, Stefanas Markovičius 8.