Po trečio kėlinio „Juventus“ atsiliko 15 taškų skirtumu (56:71), tačiau per lemiamą ketvirtį pelnė net 39 taškus bei išplėšė pratęsimą (95:95). Rezultatą likus žaisti 4 sek. išlygino Rolandas Alijevas.

Per pratęsimą virė lygi kova. Likus žaisti 20 sekundžių „Juventus“ naujokas Cameronas Lewisas pataikė vieną baudos metimą ir padidino varžovų pranašumą iki dviejų taškų (108:106).

Po antro netaiklaus baudos metimo Egidijus Dimša puolime atkovojo kamuolį, o pražangą išprovokavęs R. Alijevas nuo baudų metimo linijos buvo tikslus (110:106).

Likus dviems sekundėms šiauliečiai baudomis galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Michaelynas Scottas prametė abu sykius ir leido „Juventus“ iškovoti pergalę (112:110).

Įspūdingą pasirodymą šiose rungtynėse surengė „Juventus“ gynėjas Spenceris Butterfieldas. 191 cm ūgio amerikietis pelnė net 34 taškus (5/9 dvit., 6/10 trit., 6/7 baud.), atkovojo net 18 kamuolių (po 9 puolime ir gynyboje) bei surinko 43 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Paulius Dambrauskas 22 (13/17 baud.), Davidas Dudzinski 19, Artūras Jomantas 18, Assemas Marei ir Michaelynas Scottas po 14, Cameronas Ayersas 11.

„Juventus“: Spenceris Butterfieldas 34 (18 atk. kam.), Edgaras Zelionis 17, Martynas Linkevičius 16, Egidijus Dimša 11, Aidas Viskontas 10.