„Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ komanda su Deividu Dulkiu namuose 79:74 (16:13, 15:13, 15:21, 33:27) privertė pasiduoti antrą nesėkmę patyrusius Stambulo „Bešiktaš“ (0/2) krepšininkus.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, gynyboje atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per 35 žaidimo minutes D. Dulkys pataikė 2 tritaškius iš 8 ir 3 dvitaškius metimus iš 4.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Antonio Crockeris, 14 – Dejis Akindele'as, 13 – Ramelas Bradley'is.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Kartalas Özmizrakas (12 tšk.) bei Maciejus Lampe (11 tšk.).

Ušako „Muratbey Sportif“ (1/0) komanda su Evaldu Kairiu svečiuose 92:86 (19:27, 21:20, 18:19, 34:20) nugalėjo be Martyno Gecevičiaus rungtyniavusį „Rönesans TED Kolejliler“ (0/2) klubą.

E. Kairio indėlis į pergalę per 8 minutes – 4 (dvitaškiai 1/1, baudos 2/2) taškai, 4 sugriebti bei 2 perimti kamuoliai, 3 klaidos ir išnaudotas 5 pražangų limitas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo D'Angelo Harrisonas, 17 – Paulas Harrisas, 16 – Khemas Birchas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kalinas Lucas (21 tšk.), Marko Tomas (17 tšk.) bei Vladimiras Dragičevičius (13 taškų).

Turkijos krepšinio čempionate pirmauja abi pergales iškovojusios Izmiro „Pinar Karšiyaka“ ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipos.