Tris pralaimėjimus turintys Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo antrą pergalę LKL čempionate ir pakilo į penktą vietą. Tuo tarpu dvi pergales turinti į šeštą poziciją smuktelėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa patyrė trečią nesėkmę.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnę „Lietkabelio“ krepšininkai mačą pradėjo spurtu 8:1. Atsigavus pasvaliečiams „Lietkabelis“ apsukų nemažino ir pirmavo dviženkliu skirtumu (4:15).

Pasibaigus pirmajam ketvirčiui komandų žaidimas išsilygino ir didžiąją dalį antro ir trečio kėlinio panevėžiečiai išlaikė 11 taškų persvarą.

Trečiam kėliniui artėjant prie pabaigos „Lietkabelis“ surengė dar vieną spurtą. Panevėžiečiai savo pranašumą padidino iki 21 taško - 44:65.

Per likusį laiką „Pieno žvaigždės“ nesugebėjo atsitiesti, o „Lietkabelio“ pranašumas buvo šoktelėjęs ir iki 30-ies taškų.

„Lietkabelis“: D. Woodas 20 taškų, J. Love'as 13, A. Labuckas 12, S. Buterlevičius ir J. Kazakauskas - po 11;

„Pieno žvaigždės“: A. Agofonovas 13, J. Tamulis 11, S. Babrauskas 10, J. Gintvainis 8.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):