„Vytauto“ komandą į pergalę vedė Gytis Sirutavičius ir Laimonas Kisielius, pelnę atitinkamai 19 ir 18 taškų.

„Vytauto“ krepšininkai tapo artimiausiais LKL grandų persekiotojais. Su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu Prienų-Birštono klubas yra arčiausiai „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“. Kitos komandos nuo „Vytauto“ atsilieka jau dvejomis pergalėmis.

„Neptūnas“ pirmajame kėlinyje Klaipėdoje sukėlė tikrą tolimų metimų liūtį. Uostamiesčio klubo snaiperiai per pirmąsias 10 minučių pataikė net šešis tritaškius. Nenuostabu, kad tai leido laimėti pirmąjį kėlinį 27:18.

Antrajame kėlinyje savo žodį tarė „Vytautas“. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai apvertė situaciją aukštyn kojomis ir laimėjo ketvirtį net 32:9. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Vytautui“ pirmaujant 50:36.

Penkias pirmąsias antrojo kėlinio minutes Prienų-Birštono krepšininkai pataikė visus savo metimus. Taip „Vytautas“ susirinko 18 taškų. Persverti rezultatą ir perimti iniciatyvą padėjo 22:4 laimėta šešių minučių atkarpa.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ sumažino skirtumą, tačiau svečiai pergalės iš savo rankų neišleido.

„Neptūno“ atstovas Arnas Butkevičius šiose rungtynėse 5 pražangas surinko vos per 12 minučių ir 35 sekundes.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 23 taškai, Mindaugas Girdžiūnas 21, Donatas Zavackas 12 (10 atk. kam.), Jerai Grantas 11;

„Vytautas“: Gytis Sirutavičius 19, Laimonas Kisielius 18, Vytautas Šulskis 15, Vilmantas Dilys 12, Šarūnas Vasiliauskas 11 (6 rez. perd.).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):