Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką. Aikštelės šeimininkai nedidelę persvarą įgijo pirmo ketvirčio pabaigoje, kai po Armino Urbučio dvitaškio pirmavo 19:14. Antrajame kėlinyje kauniečių gretose pasirodė Mantas Kalnietis, kuris šiek tiek sustygavo komandos žaidimą ir svečiai po dviejų ketvirčių turėjo minimalų pranašumą (33:34).

Lūžis rungtynėse įvyko ketvirto kėlinio viduryje, kai Brockas Motumas padidino svečių pranašumą (55:61). Po to kauniečiai neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir didino persvarą.

Nors naujas sezonas dar tik įgauna pagreitį, abi komandos jau turi nuostolių. Utenos „Juventus“ klubas yra priverstas rungtyniauti be Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio, tuo tarpu Kauno „Žalgiriui“ negali padėti Siimas Sanderis-Vene bei Vytenis Lipkevičius.

Per pirmą rungtynių pusę ekipoms sunkiai sekėsi susitvarkyti su klaidomis. Sužaidus 20 minučių „Juventus“ buvo suklydę 11 kartų, „Žalgirio“ sąskaitoje – 8 prarasti kamuoliai.

„Juventus“: Edgaras Želionis 14 taškų, Rolandas Alijevas 12 (5 rez. perd.), Egidijus Dimša 11, Aidas Viskontas ir Chavaughnas Lewisas - po 7, Arminas Urbutis 6;

„Žalgiris“: Ianas Vougioukas 15, Renaldas Seibutis 13, Paulius Jankūnas 12, Robertas Javtokas ir Olivier Hanlanas - po 11, Edgaras Ulanovas 8, Brockas Motumas 6, Mantas Kalnietis 5 (6 rez. perd.).

Pergalių badą nutraukė „Šiauliai“

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pirmąją pergalę iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 71:60 (17:11, 13:15, 13:19, 28:15) palaužė „Dzūkijos“ ekipą.

Aikštelės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir įpusėjus antram ketvirčiui pirmavo 30:19, tačiau Andrejaus Urlepo auklėtiniai spurtavo (7:0) ir prieš antrąją rungtynių pusę turėjo 4 taškų deficitą (30:26).

Trečiojo kėlinio viduryje šiauliečių lyderis Artūras Jomantas užsidirbo ketvirtą asmeninę pražangą ir buvo priverstinai pasodintas ant atsarginių žaidėjų suolo.

Dar vieną spurtą 7:0 surengę svečiai perėmė iniciatyvą, tačiau rungtynių nugalėtojas sprendėsi susitikimo pabaigoje. Paulius Dambrauskas aikštelės viduryje perėmė kamuolį ir pelnė du lengvus taškus, pridėjo dar keturis baudų metimus ir aikštelės šeimininkai nutolo (63:55). Per likusį laiką svečiams priartėti nepavyko ir „Šiauliai“ iškovojo pirmąją pergalę.

„Šiauliai“: Paulius Dambrauskas 14 taškų, Davidas Dudzinskis 12, Michaelynas Scottas ir Cameronas Ayersas - po 10, Artūras Jomantas 7;

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas, Osvaldas Mačernis ir Adamas Lapeta (10 atk. kam.) - po 12, Nerijus Varnelis 11 (9 atk. kam.), Rytis Juknevičius 10, Giedrius Gustas 3.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):