Tai buvo lyg praėjusio sezono Vakarų konferencijos finalo pakartojimas.

Jei po pirmo kėlinio komandas skyrė tik 9 taškai (25:24), tai po 24 minučių žaidimo „karių“ persvara tapo milžiniška (28:48). Trečiame ir paskutiniame ketvirčiuose žaidimas jau išsilygino (24:23 ir 24:18), bet pasivyti priešininkų jau buvo neįmanoma.

GSW ekipoje naudingi ir rezultatyvūs buvo abu lyderiai Stephenas Curry (19 tšk., 17 min., 6 rez. perdav., 5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/6 baudos) ir Klay Thompsonas (16 tšk., 17 min., 4/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/7 baudos), nors žaidė tik po 17 minučių. S. Curry 14 taškų vien pelnė antrame kėlinyje.

Antrą „Golden State Warriors“ komandos pergalę šiame ikisezoniniame etape apkartino vidurio puolėjo iš Australijos Andrew Boguto trauma. 30-mečiui krepšininkui antrame kėlinyje po susidūrimo su varžovu stabdant pastarojo ketinimą dėti, lūžo nosis.

„Raketų“, kuriems be D. Motiejūno dar negalėjo padėti Jamesas Hardenas (dešinio kelio trauma), Dwightas Howardas (nugaros trauma) ir Ty Lawsonas (juosmens trauma), gretose išsiskyrė K. J. McDanielsas (20), Terrence'as Jonesas, Joshua Smithas ir Chrisas Walkeris (po 11), Patrickas Beverley ir Denzelis Livingstonas (po 10 tšk.).

Hjustono klubas artimiausią mačą žais šeštadienį namuose su Majamio „Heat“ komanda.

GSW: Stephenas Curry 19, Klay Thompsonas 16, Brandonas Rushas ir Marreese'as Speightsas po 12, Festus Ezeli 11, Jasonas Thompsonas 9.

„Rockets“: K. J. McDanielsas 20, Terrence'as Jonesas, Joshua Smithas ir Chrisas Walkeris po 11, Patrickas Beverley ir Denzelis Livingstonas po 10, Montrezlas Harrellas 9.

Kitose rungtynėse NBA vicečempionai Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai namuose pralaimėjo Indianos „Pacers“ ekipai 85:107 (16:28, 22:25, 20:20, 27:34) ir patyrė jau penktą nesėkmę iš tiek pat galimų. Aikštės šeimininkų gretose nebuvo lyderio LeBrono Jameso, kuris trenerio Davido Blatto teigimu gali nežaisti iki pat oficialios sezono pradžios (spalio 27 d.). Australas Matthew Dellavedova nežaidė dėl traumos.

Nugalėtojams, kurių aikštėje pasirodė net 17, Paulas George'as, kuris jau atsigavo po praėjusį sezoną patirto kojos lūžio, pelnė 17 taškų, prancūzas Ianas Mahinmi įmetė 16, Monta Ellisas - 14, naujokas Mylesas Turneris - 11, o Josephas Youngas - 10 taškų.

Klivlando klubui rusas Timofejus Mozgovas surinko 16, Richardas Jeffersonas - 14, o J. R. Smithas - 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „kavalieriai“ žais Toronte su vietos „Raptors“ ir Jonu Valančiūnu. Ten Klivlando ekipos sudėtyje jau turėtų pasirodyti traumą išsigydęs Kevinas Love'as.

„Cavaliers“: Rusas Timofejus Mozgovas 16 (7/11 dvitaškiai, 2/5 baudos), Richardas Jeffersonas 14, J. R. Smithas 10, brazilas Andersonas Varejao ir Dionte Christmasas po 9.

„Pacers“: Paulas George'as 17, prancūzas Ianas Mahinmi 16,
Monta Ellisas 14, Mylesas Turneris 11, Josephas Youngas 10, George'as Hillas ir Toney Douglasas po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)