Iš viso 25-erių puolėjas per 22 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, prasižengė ir kartą suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

M. Kuzminskas žibėjo nuo pat mačo pradžios – lietuvis per pirmą kėlinį pelnė 7 taškus, o iš viso per pirmą mačo pusę įmetė 11 taškų.

Trečiame kėlinyje vėl siautėjo M. Kuzminskas – po galingo puolėjo dėjimo ir taiklaus tritaškio, Joano Plazos auklėtiniai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (53:41).

Visgi ketvirto kėlinio pradžioje „Brose Baskets“ sugebėjo sumažinti deficitą. M. Kuzminskui sėdint ant suolo, svečiai iš Vokietijos surengė spurtą ir skirtumą sumažino iki 6 taškų (57:63).

Vis dėlto arčiau svečiams priartėti taip ir nepavyko, o Malagos klubas šventė pergalę (76:71).

M. Kuzminskui ne daug trūko iki asmeninio naudingumo balų rekordo. Šiame mače lietuvis surinko 24 balus, o jo geriausias pasiekimas yra 27 balai.

Kitą mačą „Unicaja“ žais Tel Avive, kur susitiks su vietos „Maccabi“ klubu. Tuo metu „Brose Baskets“ namie priims Stambulo „Darussafaka“ komandą.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 18, Willas Thomasas 13, Richardas Hendrixas 10.

„Brose Baskets“: Nikos Zisis 16, Janis Strelniekas 13, Nicolo Melli 10.

Kiti turo rezultatai:

Izmiro „Pinar Karsiyaka“ 71:62 (18:18, 11:9, 25:11, 17:24) Barselonos „Barcelona“

Maskvos CSKA 100:69 (29:20, 15:9, 29:19, 27:21) Tel Avivo „Maccabi“

Belgrado „Crvena Zvezda“ 81:59 (19:20, 24:12, 19:16, 19:11)

Strasbūro IG Stambulo „Darussafaka“ 83:74 (15:19, 17:12, 14:19, 20:16, 17:8) Sasario „Dinamo“

Pirėjo „Olympiakos“ 76:61 (21:20, 17:15, 19:13, 19:13) Zagrebo „Cedevita“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)