Prastai susitikimą pradėję Greggo Popovchiaus auklėtiniai įpusėjus pirmam kėliniui turėjo 11 taškų deficitą (5:16), bet netruko atsitiesti ir po 12 žaidimo minučių netgi buvo priekyje (19:18). Iki ilgosios pertraukos svečiams pavyko dar labiau padidinti pranašumą (48:42), bet po jos ekipa tiesiog subyrėjo – „vanagai“ siautėjo puolime ir į savo sąskaitą pelnytai įsirašė trečiąją pergalę iš eilės.

Verta pažymėti, kad G. Popovchius šiose rungtynėse išbandė net 18 krepšininkų, o Mike'as Budenholzeris – 17.

„Hawks“: Jeffas Teague 19, Paulas Millsapas (9 atk. kam.) ir Kyle'as Korveris po 13, Dennisas Schroderis 10 taškų.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 20, Manu Ginobili 10 (12 min.), Tony Parkeris, Deshaunas Thomasas ir Youssou Ndoye po 8 taškus.

Kiti rezultatai:

Bruklino „Nets“Bostono „Celtics“ – 105:109 (21:28, 22:26, 28:24, 34:31).

„Nets“: Thaddeusas Youngas 19, Brookas Lopezas 12, Bojanas Bogdanovičius 11, Shane'as Larkinas 10 taškų.

„Celtics“: Amiras Johnsonas 19, Isaiah Thomasas 17 (9 rez. perd.), Jae Crowderis, Kelly Olynykas ir R. J. Hunteris po 11, Evanas Turneris 10 taškų.

Čikagos „Bulls“Detroito „Pistons“ – 91:114 (21:28, 29:23, 25:25, 16:38).

„Bulls“: E'Twaunas Moore'as 16, Aaronas Brooksas 13, Dougas McDermottas 12, Bobby Portisas 11, Jimmy Butleris 10 taškų.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 20, Marcusas Morrisas ir Reggie Bullockas po 17, Andre Drummondas 14 (10 atk. kam.), Jodie Meeksas 11 taškų.