Svečiams iš Minesotos tai buvo tik pirma pergalė ikisezoniniame etape. Pirma šių komandų akistata pirmadienį Toronte baigėsi „Raptors“ pergale 112:105 (25:26, 35:33, 36:31, 16:15).

J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete, per beveik 12 minučių (11:31) pelnė 6 taškus, atkovojo 2 (1 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir prasižengė 3 sykius. Uteniškis pataikė 3 dvitaškius iš 6.

J. Valančiūnas žaidė tik po beveik 6 minutes pirmame ir trečiame kėliniuose. Pirmame kėlinyje nesužaidus nė 2 minučių J. Valančiūnas puolime apsistumdė su priešininkų „blogiuku“ Kevinu Garnettu ir abu buvo nubausti abipuse pražanga.

Trečio kėlinio pradžioje Toronto klubas turėjo solidžią 15 taškų persvarą (63:48), tačiau treneriui Dwane'ui Casey ant atsarginių suolo pasodinus J. Valančiūną, šis pranašumas ėmė sparčiai tirpti, netrukus virto deficitu ir lėmė pralaimėjimą.

„Raptors“ komandai Jamesas Johnsonas ir Delonas Wrightas pelnė po 11, Anthony Bennettas (8 atkovoti kamuoliai), Bismackas Biyombo ir Normanas Powellas – po 10, Patrickas Pattersonas - 8 taškus.

Minesotos ekipai Gorgui Diengas surinko 14, Tayshaunas Prince'as - 13, Tyusas Jonesas ir Karlas-Anthony Townsas – po 12, Andrew Wigginsas - 11, o Zachas LaVine'as - 9 taškus.

Mačą Otavoje stebėjo daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų.

Kitas NBA vadinamojo „Canada Series“ turo rungtynes „Raptors“ krepšininkai Monrealyje penktadienį žais su Vašingtono „Wizards“ komanda.

Jonas Valančiūnas kovoja su Kevinu Garnettu

Rezultatas:

Toronto „Raptors“ (3/2) - Minesotos „Timberwolves“ (1/3) - 87:89 (25:23, 29:20, 13:17, 20:29).

„Raptors“: Jamesas Johnsonas ir Delonas Wrightas po 11, Anthony Bennettas (8 atk. kam.), Bismackas Biyombo (Zairas) ir Normanas Powellas po 10, Patrickas Pattersonas 8, DeMaras DeRozanas 7, Jonas Valančiūnas 6 (12 min., 2 atk. kam., 1 per. kam., 1 klaid., 3 pražang., 3/5 dvitaškiai), Cory Josephas 5, DeMarre'as Carrollas 4, Bruno Caboclo 3, Shannonas Scottas 2, Axelis Toupane'as 0 taškų (9 min.).

„Timberwolves“: Gorgui Diengas 14, Tayshaunas Prince'as 13, Karlas-Anthony Townsas ir Tyusas Jonesas po 12, Andrew Wigginsas 11, Zachas LaVine'as 9, serbas Nemanja Bjelica 8, kroatas Damjanas Rudežas 7, Andre Milleris 3, Kevinas Garnettas (12 min.), Shabazzas Muhammadas (12 min.) ir Adreianas Payne'as (5 min.) po 0 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (63)