Sėkmingiau rungtynes pradėjo svečiai iš Saulės miesto, bet „Nevėžis“ nė neketino taip lengvai pasiduoti ir žingsnis po žingsnio artėjo prie savo varžovų.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes padėties šeimininkais jau buvo kėdainiečiai (77:73), bet dantys sukandę Gedimino Petrausko auklėtiniai išplėšė pratęsimą.

Tiesa, sėkmė jame lydėjo šeimininkus, kurie šventė pirmą pergalę naujajame sezone.

„Nevėžis“: Saahas Nimley 25 (6/10 trit.), Grantas Kendallas Johnsonas 15, Tayloras Stevenas Kingas 13, Vaidotas Volkus, Ernestas Ežerskis ir Simonas Kymantas (8 atk. kam.) po 8 taškus.

„Šiauliai“: Davidas Johnas Dudzinskis 23, Assemas Ahmedas Mohamedas Marei 21 (10 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 14, Michaelynas Duane'as Scottas 11 taškų.