Pirmoje mačo pusėje „Real“ ir „Celtics“ komandos žengė koja kojon, tačiau antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos ėmė ryškėti amerikiečių pranašumas. Ispanų nuotaika dar labiau subjuro, kai po susidūrimo su varžovu lydimam mediko aikštę teko palikti „Real“ puolėjui J. Mačiuliui – lietuvis susižeidė dešinę akį. Pagal NBA taisykles vykusiame mače sužaidus 24 min. „Real“ atsiliko 43:54.

Po pertraukos J. Mačiulis į aikštę nebesugrįžo, o „Celtics“ padidino apsukas ir ėmė tolti nuo šeimininkų. Ketvirtajam kėliniui įpusėjus Bostono krepšininkų pranašumas siekė 25 taškus (106:81), tačiau mačo pabaigoje jie atsipalaidavo ir leido ispanams kiek priartėti.

J. Mačiulis pirmoje mačo pusėje spėjo sužaisti 11 min., per kurias pelnė 3 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir 3 kartus suklydo.

„Real“ koją šiose rungtynėse pakišo itin dažnos klaidos. Europiečiai prarado 26, o amerikiečiai – 15 kamuolių.

„Celtics“ tai buvo antrosios rungtynės Europoje. Prieš keletą dienų Bostono krepšininkai Italijoje 124:91 sutriuškino Milano „Emporio Armani.

„Real“: Trey Thompkinsas 24 (8 atk. kam.), Sergio Llullas 15, Felipe Reyesas 15, Sergio Rodriguezas 13, Andresas Nocioni 11 taškų.

„Celtics“: Avery Bradley 17, Isaiah Thomasas 15, Terry Rozieras 14, Davidas Lee 13 taškų.

Kitų tarptautinių rungtynių rezultatas:

Memfio „Grizzlies“ (2/0) - Haifos „Maccabi“ (Izraelis) - 97:84 (26:25, 22:23, 25:19, 24:17).

„Grizzlies“: Katalonas Marcas Gasolis 23 (29 min., 6 atk. kam., 8/12 dvitaškiai, 7/9 baudos), Courtney Lee 11, Mike'as Conley 10, Mattas Barnesas 9, Jarnellis Stokesas ir Brandanas Wrightas po 8, Ryanas Hollinsas 6, Yakhouba Diawara 4, slovėnas Beno Udrihas 3, Zachas Randolphas, Lazericas Jonesas ir Vince'as Carteris po 2 taškus.

„Maccabi“: Dijonas Thompsonas 17, Rene Rougeau 15, Aleksejus Čubrevičius ir Chananas Colmanas po 14, Ozas Blayzeris 8, Gregory Vargasas 5, Reginaldas Buckneris 4, Amiras Celestinas ir Johnas DiBartolomeo po 3, Yiftachas Zivas 1 taškas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)