Damiano Lillardo vedami „Blazers“ antro kėlinio viduryje pirmavo net 21 taško skirtumu (48:27), o besibaigiant trečiajam vis dar buvo priekyje solidžiu 17 taškų atstumu (82:65), tačiau lemiamu metu tikrą šou surengė italas Marco Belinelli, vien per ketvirtą ketvirtį vienas pelnęs 13 taškų, o per pratęsimą pridėjęs dar 10, ir „Kings“ ne tik panaikino visą savo turėtą deficitą, bet ir šventė pergalę.

Iš viso M. Belinelli per 34 minutes surinko net 32 taškus (8/8 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 4/8 baudos).

Ne taip sėkmingai rungtynėse susiklostė buvusiam žalgiriečiui Jamesui Andersonui, kuris per 17 min. nesukrapštė nė taško (0/3 metimai iš žaidimo), bet atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 17, Meyersas Leonardas ir Maurice'as Harklessas po 14, Allenas Crabbe ir Noah Vonlehas (11 atk. kam.) po 12, Timas Frazieras 9 taškai.

„Kings“: Marco Belinelli 32, DeMarcusas Cousinsas 22, Darrenas Collisonas 21 (10 rez. perd.), Kosta Koufos 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)