Jau mačo pradžioje R. Kurtinaičio vadovaujama komanda smogė Vilniaus klubui galingu spurtu - po pirmų penkių minučių „Chimki“ pirmavo 19:2. Antrą kėlinio dalį vilniečiai sužaidė kur kas padoriau ir sumažino atsilikimą (25:16).

Įsibėgėjęs „Lietuvos rytas“ nemažino apsukų ir antrajame kėlinyje - jam įpusėjus sostinės ekipa išsiveržė į priekį (33:35). Tačiau buvusio Vilniaus klubo įžaidėjo Tyrese'o Rice'o vedamai Maskvos srities komandai iki didžiosios pertraukos pavyko susigrąžinti pranašumą.

Trečiajame kėlinyje vyko lygi kova, bet jo pabaigoje vilniečiams pavyko įgyti didžiausią šiose rungtynėse iki tol turėtą persvarą - 64:70. Ketvirto kėlinio pradžioje „Lietuvos ryto“ persvara išaugo iki 11-os taškų. „Chimki“ krepšinio žvaigždės nepalūžo ir likus žaisti dvi minutes rezultatas jau buvo lygus (82:82).

Dramatiškoje mačo pabaigoje likus žaist 4 sekundes tritaškį metimą smeigė Adas Juškevičius. Net 27 taškus šiose rungtynėse pelniusio T. Rice'o paskutinis metimas buvo netaiklus ir iš didžiulės duobės išlipęs „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę rezultatu 85:84.

Rezultatas:

Maskvos srities „Chimki“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ - 84:85 (25:16, 19:25, 20:29:, 20:15)

„Chimki“: Tyrese'as Rice'as 27 taškai (5 rez. perdav.), Marko Todorovičius 16 (11 atk. kam.), Jamesas Augustine'as 11 (10 atk. kam.), Aleksejus Švedas 9 (6 rez. perdav.), Tyleris Honeycuttas 7 taškai/

„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius 19 (5/8 tritaškiai), Gediminas Orelikas ir Artūras Gudaitis po 11, Nicolas Laprovittola (5 rez. perdav.), Deividas Gailius ir Rokas Giedraitis po 9, Kšyštofas Lavrinovičius ir Julius Jucikas po 5, Antanas Kavaliauskas 3, Mindaugas Lukauskis (5 per. kam.) ir Marius Runkauskas po 2 taškus.

Statistika: „Chimki“ - „Lietuvos rytas“

Atkovoti kamuoliai: 42 - 27
Rezultatyvūs perdavimai: 21 - 23
Klaidos: 26 - 18
Perimti kamuoliai: 9 - 15
Dvitaškiai metimai: 62,2 proc. (23/37) - 50 proc. (15/30)
Tritaškiai metimai: 33,3 proc. (6/18) - 40,6 proc. (13/32)
Baudų metimai: 69 proc. (20/29) - 59,3 proc. (16/27)

Pirmą turnyro dieną, penktadienį, Klaipėdos „Neptūnas“ 80:81 pralaimėjo „Chimki“ ekipai, o „Lietuvos rytas“ 101:88 patiesė „Astana“ krepšininkus. Šeštadienį „Chimki“ 103:78 sutriuškino „Astana“ komandą, dviejų Lietuvos klubų akistatoje „Lietuvos rytas“ 73:56 įveikė „Neptūną“.

Paskutinėse turnyro rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ susitinka su Kazachstano „Astana“ komanda.

Visas turnyro rungtynes tiesiogiai transliuoja interneto televizija DELFI TV.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (120)