Vilniaus „Kibirkšties“ dublerių komanda buvo sukurta kartu su Vilniaus krepšinio mokykla ir joje rungtyniaus pajėgiausios šios mokyklos krepšininkės. Naujoji komanda vadinsis Vilniaus „Kibirkštis-VKM“.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti „Kibirkšties“ jaunimo komandą“, – sakė sostinės klubo vadovas Dainius Virbickas. – Smagu, kad Vilniuje bus moterų krepšinio piramidė. Jaunos krepšininkės galės tobulėti rungtyniaudamos su moterimis II šalies lygoje, o vėliau papildyti ir pagrindinę sostinės ekipą. Manau, tai bus naudinga tiek pačios krepšininkėms, tiek visam Lietuvos moterų krepšiniui. Turime daug ambicijų, sunkiai dirbsime, manau, tai duos teigiamų rezultatų“.

Naujosios Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ komandos vyriausiuoju treneriu paskirtas Simas Pociūnas. S. Pociūnas baigė studijas Vusterio (Worchester) universitete, kur krimto sporto treniravimo ir verslo valdymo mokslus. Jis dirbo Vusterio merginų krepšinio komandoje ir Vusterio vaikinų komandoje „Worcester Wolves“, su kuria 2013-2014 metų sezone tapo Anglijos krepšinio lygos čempionu.

S. Pociūnui talkins Vilniaus krepšinio mokyklos trenerė Živilė Mikalauskaitė.

„Kibirkšties-VKM“ komanda kovas „Akvilės moterų krepšinio lygoje“ pradės A grupėje, kurioje kausis su Vilniaus „BC Tiketa“, Vilniaus DPV, Ukmergės MKK, KK „Patriotės“, Rokiškio „Rokiškis“, Vilniaus „Svaja“ ir Vilniaus universiteto komandomis.

Pirmosios rungtynės vyks jau spalio 3 dieną, kai vilnietės keliaus į Rokiškį ir kausis su šio miesto „Rokiškio“ ekipa.

„Kibirkšties-VKM“ komandos sudėtis:

Nr. 3 Urtė Slavickaitė (176 cm)
Nr. 4 Kristina Valiaugaitė (173 cm)
Nr. 5 Rimgailė Jakštaitė (172 cm)
Nr. 6 Emilija Mikolūnaitė (167 cm)
Nr. 7 Indrė Zabotkaitė (180 cm)
Nr. 8 Gintarė Bulonaitė (187 cm)
Nr. 9 Gitana Paulauskaitė (174 cm)
Nr. 10 Kornelija Vasilevskaitė (180 cm)
Nr. 11 Brigita Kleponytė (177 cm)
Nr. 12 Eglė Zabotkaitė (180 cm)
Nr. 13 Andrėja Pečiūraitė (183 cm)
Nr. 14 Miglė Purlytė (185 cm)
Nr. 15 Goda Kuzminskytė (183 cm)
Nr. 31 Patricija Stribikytė (179 cm).