Pasak pranešimo, panevėžiečiai jau per pirmąją mačo dalį susikrovė dviženklį pranašumą, kurį dar labiau padidino po pertraukos ir nė minutei neleido suabejoti savo pranašumu.

Nugalėtojams Arnas Labuckas pelnė 17 taškų, Brandonas Woodas – 13 (3/4 tritaškiai), Akselis Vairogas – 10, Valdas Vasylius, Artūras Valeika ir Jurica Žuža – po 7, Lukas Aukštikalnis pridėjo 6 taškus.

Naudingiausiu turnyro krepšininku buvo pripažintas A. Labuckas, kuriam atiteko individualus apdovanojimas.

Pralaimėjusiems 21 tašką įmetė Kwamainas Mitchellas. S. Buterlevičiaus sąskaitoje – 4 taškai.

Trečioji vieta keturių komandų turnyre Panevėžyje atiteko Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ekipai, 89:77 (23:10, 20:22, 21:20, 25:25) įveikusiai Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) krepšininkus.

„Mažeikių“ krepšininkai kontrolinėse rungtynėse iškovojo dar vieną pergalę

Besiruošdami Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) startui Mažeikių „Mažeikiai“ laimėjo ketvirtąsias kontrolines rungtynes. Savų aistruolių palaikomi „Mažeikių“ krepšininkai namuose (16:19, 17:10, 23:19, 10:15) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ komandą.

Pasak šeimininkų klubo, „Mažeikių“ ekipoje rezultatyviausias buvo Šarūnas Beniušis, kuris pelnė 19 taškų.

11 taškų surinko Šarūnas Vingelis, 10 – Kostas Jonuška, po 7 – Darius Pakamanis ir Elvinas Gintvainis, po 6 – Arvydas Gydra ir Vytautas Pikalavičius.

Joniškio komandai daugiausiai taškų pelnė Darius Griškėnas (12 tšk.). 11 taškų įmetė Mantas Margis, 10 – Šarūnas Kulevičius, po 9 – Augustas Pampikas ir Rokas Čepanonis, 5 – Mantas Kadzevičius, 4 – Pranas Skurdauskas, 3 – Žilvinas Petraitis.