Penktadienį uteniškiai susitiks su „Valmiera/ORDO“ klubu, kuris pirmame mače trečiadienį 70:49 sutriuškino prieniškius.

Tiek „Vytauto“, tiek „Juventus“ komandos žaidė gerokai nukraujavusiomis gretomis. Prieniškiai žaidė be Povilo Butkevičiaus, Vilmanto Dilio ir Šarūno Vasiliausko, o uteniškiai - be Edgaro Želionio, Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio.

Spencerio Butterfieldo ir Chavaughno Lewiso tikslių atakų dėka „Juventus“ klubas nuo pat pirmų minučių pabėgo į priekį (10:2), bet Vytauto Šulskio ir Pauliaus Ivanausko atakos leido prieniškiams netrukus sumažinti atsilikimą - 13:15. Kėlinio pabaigoje iš toli pataikė Domantas Šeškus, du taškus įmetė Linas Lekavičius ir po pirmų dešimties minučių jau „Vytauto“ klubas pirmavo - 22:21.

Įpusėjus antram kėliniui S. Butterfieldas ir Rolandas Alijevas tiksliomis atakomis padidino uteniškių pranašumą iki 5 taškų (39:34), bet D. Šeškus ir L. Lekavičius vėl beveik sugrąžino pusiausvyrą - 38:39. Visgi paskutinėmis minutėmis „Juventus“ surengė spurtą 7:2 ir po Armino Urbučio bei Ch. Lewiso atakų įpusėjus kėliniui Antano Sireikos komanda pirmavo rezultatu 48:42.

Trečio kėlinio pradžioje apie save priminė Prienų ekipos gynėjai. Du kartus iš toli pataikė V. Šulskis, po tolimą metimą įmetė Gytis Sirutavičius ir Laimonas Kisielius, o „Vytauto“ ekipa įgijo 6 taškų persvarą - 67:61. Nors Ch. Lewiso ir E. Dimšos tritaškiai leido uteniškiams kiek priartėti, prieš lemiamas dešimt minučių Virginijaus Šeškaus vadovaujama komanda pirmavo - 72:69.

Ketvirtame kėlinyje užvirė tikras nervų karas. Po S. Butterfieldo tolimo metimo prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Juventus“ įgijo minimalią persvarą (85:84), tačiau netrukus D. Šeškus atsakė tuo pačiu ir Prienų klubas susigrąžino pranašumą - 87:85. „Juventus“ klubui apsigynus pražanga buvo sustabdytas R. Alijevas, bet pastarasis pataikė tik vieną baudos metimą - 86:87. Per likusį laiką prieniškiai tiksliau realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 91:87.

„Juventus“ komandai po 18 taškų surinko Egidijus Dimša (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 2/2, baudos 4/4, 21 naud. bal.) ir Spenceris Butterfieldas (tritaškiai 3/9, 5 atk. kam.), 17 - Arminas Urbutis (dvitaškiai 6/10, 8 atk. kam.), 12 - Chavaughnas Lewisas (dvitaškiai 2/9, tritaškiai 2/4, 6 atk. kam.), 11 - Rolandas Alijevas, 7 - Martynas Linkevičius (6 atk. kam., 6 rez. perdav.), 2 - Aidas Viskontas (tritaškiai 0/4, 3 rez. perdav.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Linas Lekavičius (20 tšk., 7 atk. kam., 6 rez. perdav.), Vytautas Šulskis (15 tšk., tritaškiai 5/8), Domantas Šeškus (13 tšk., tritaškiai 3/4), Laimonas Kisielius (13 tšk., 6 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis (12 tšk., 10 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius (11 tšk.).