B grupėje antrąją vietą užėmę Gintaro Kadžiulio auklėtiniai kovos dėl trečiosios vietos turnyre. „Lietkabeliui“ negalėjo padėti smulkią traumą patyręs Brandonas Woodas.

„Lietkabelis“ galingai pradėjo mačą ir sužaidus 4 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 14:0. Latviams vis dėlto pavyko atsigauti ir jie ėmė rinkti taškus antroje kėlinio pusėje, bet po pirmųjų dešimties žaidimo minučių panevėžiečiai užtikrintai pirmavo – 28:16.

Antrajame ketvirtyje toliau dominavo „Lietkabelis“, vedamas Jermaine'o Love ir Artūro Valeikos, kurių tandemas sėkmingai rinko taškus ir leido išlikti priekyje – 43:30 įpusėjus mačui, o amerikietis su lietuviu kartu buvo surinkę 32 taškus.

Po didžiosios pertraukos VEF priartėjo (37:43), tačiau tuo džiaugėsi neilgai, nes panevėžiečių atsakas 5:0 leido susigrąžinti pranašumą – 48:37. Kėlinys baigėsi „Lietkabeliui“ pirmaujant 65:56.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus minutei panevėžiečiai vėl truktelėjo į priekį – 72:58. Per likusį laiką situacija nepasikeitė ir „Lietkabelis“ iškovojo pergalę rezultatą 88:76.

„Lietkabelis“: Jermaine'as Love 28 (7/12 dvitaškiai), Artūras Valeika 16 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 29 naud. bal.), Arnas Labuckas 11, Valdas Vasylius 9, Lukas Aukštikalnis 8 taškai.