Sekmadienį uteniškiai kovos dėl penktos vietos.

Po apylygės pirmos pirmo ketvirčio dalies uteniškiai spurtavo kėlinio pabaigoje. Penkis taškus pelnė Egidijus Dimša, po įmetė pridėjo Chavaughnas Lewisas ir Aidas Viskontas, o atkarpą 11:0 laimėję „Juventus“ krepšininkai, po pirmų dešimties minučių jau turėjo dviženklę persvarą – 24:12.

R. T. Guinno vedini Volgogrado krepšininkai, antrame ketvirtyje sužaidus tris minutes buvo sumažinę deficitą (23:30), tačiau Armino Urbučio, E. Želionio bei Ch. Lewiso tikslios atakos iniciavo dar vieną uteniškių spurtą 11:0 ir skirtumas jau tapo triuškinantis – 41:23. Po E. Dimšos metimo prasidėjus paskutinei kėlinio minutei skirtumas dar minimaliai šoktelėjo (49:30), bet kėlinį tolimu metimu baigę svečiai iš Rusijos truputį sumažino deficitą – 33:49.

Trečią ketvirtį jau „Krasnyj Oktiabr“ klubas pradėjo dviejų minučių spurtu 9:0, po kurio skirtumas gerokai aptirpo – 42:49. Visgi A. Urbučio ir Spencerio Butterfieldo atakos vėl leido „Juventus“ komandai susigrąžinti solidesnį atotrūkį (64:50). Nors kėlinio pabaigą svečiai laimėjo atkarpa 5:0, prieš lemiamas dešimt minučių uteniškiai ir toliau pirmavo 64:55.

Ketvirtame kėlinyje rezultatas išsilygino, tačiau uteniškiai turėjo puikią galimybę iškovoti pergalę. Likus žaisti 8 sekundes ir „Juventus“ klubui pirmaujant dviem taškais (86:84), svečiai prarado kamuolį, o susinervinęs J. Hamiltonas spyrė kamuolį į tribūnas. Visgi teisėjai iš Rusijos techninės pražangos neskyrė, o uteniškiai sugebėjo pramesti iš po krepšio. Per likusias tris sekundes Volgogrado ekipa surengė greitą ataką ir išlygino rezultatą – 86:86.

Pratęsimo metu „Juventus“ taip pat turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet atsiliekant 95:96, kamuolį prarado Rolandas Alijevas. Paskutinis rusų metimas buvo atliktas gerokai po laiko, tačiau arbitrai nusprendė įskaityti du taškus ir „Krasnyj Oktiabr“ laimėjo 98:95.

„Juventus“ ekipos peržiūroje dalyvaujantis Ch. Lewisas per 25 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai 3/11, tritaškiai 1/2, baudos 4/7), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

Kitas peržiūroje dalyvaujantis amerikietis S. Butterfieldas per 30 minučių surinko 12 taškų (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/4, baudos 1/2), atkovojo 4 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 sykius prasižengė.

24 taškus uteniškiams pridėjo Egidijus Dimša (dvitaškiai 10/12, baudos 4/6, 8 atk. kam.), 18 – Edgaras Želionis (dvitaškiai 8/16, 6 atk. kam.), po 8 – Aidas Viskontas ir Arminas Urbutis (dvitaškiai 4/5), 7 – Rolandas Alijevas (12 rez. perdav.), 5 – Martynas Linkevičius (tritaškiai 1/6, 9 atk. kam., 4 rez. perdav.).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo J. Hamiltonas (29 tšk., tritaškiai 6/11), J. Johnsonas (23 tšk., dvitaškiai 8/14, 13 atk. kam.), R. T. Guinnas (19 tšk., 7 atk. kam.), D. J. Cooperis (12 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perdav., 6 kld.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)