Ši dvikova, kuri vyko už uždarų durų, buvo treniruočių pobūdžio, tad žiūrovai į Utenos areną nebuvo įleidžiami.

Jau pirmo kėlinio viduryje po Spencerio Butterfieldo ir Martyno Linkevičiaus metimų uteniškiai įgijo dviženklę persvarą (14:4) ir vis didino savo pranašumą. Pirmo kėlinio pabaigoje skirtumas šoktelėjo iki 17-os taškų ribos (28:11), o vos prasidėjus antram pasiekė ir 20-mt taškų – 34:14.

Įpusėjus mačui aikštės šeimininkai pirmavo 50:28, o S. Butterfieldo ir Egidijaus Dimšos atakos trečio kėlinio viduryje leido „Juventus“ dar labiau nutolti – 65:39. Du tolimus metimus pataikę svečiai vėl kiek sumažino deficitą (45:65), bet E. Dimšos ir naujoko Cavaughno Lewiso pastangomis prieš paskutinį ketvirtį Antano Sireikos treniruojama komanda jau pirmavo 77:45.

Nors antroje mačo pusėje treneris leido pailsėti Edgarui Želioniui, nedaug žaidė ir S. Butterfieldas, ir Rolandas Alijevas, skirtumas ir toliau išliko triuškinantis. Mačo pabaigoje kelias atakas rezultatyviai baigė Paulius Petrilevičius, o „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 97:61.

Uteniškiai šiose rungtynėse įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40:31), atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų (24:13), rečiau klydo (14:20), perėmė daugiau kamuolių (15:6) ir žaidė gerokai naudingiau (153:49).

Ir vėl sėkmingai pasirodė „Juventus“ peržiūroje esantis Spenceris Butterfieldas, kuris per 27 minutes pelnė 15 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/4, baudos 2/2), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Tik pirmadienį į Uteną atvykęs ir vos vienoje treniruotėje dalyvavęs Chavaughnas Lewisas per 26 minutes surinko 11 taškų (dvitaškiai 4/10, tritaškiai 1/2), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

15 taškų prie pergalės pridėjo Edgaras Želionis (dvitaškiai 5/7, baudos 5/6, 6 atk. kam., 6 atk. kam., 25 naud. bal., 16 min.), 14 – Arminas Urbutis (dvitaškiai 6/10, 5 atk. kam., 18 naud. bal.), 13 – Martynas Linkevičius (7 atk. kam., 19 naud. bal.), 11 – Egidijus Dimša (7 atk. kam., 18 naud. bal.), 9 – Paulius Petrilevičius (14 naud. bal.), 6 – Rolandas Alijevas (4 rez. perd.), 3 – Aidas Viskontas (3 rez. perd.).

Sostinės komandoje išsiskyrė Lukas Kvedaravičius (10 tšk., tritaškiai 3/5), Margiris Normantas (9 tšk., tritaškiai 3/5) ir Gytis Brazauskas (8 tšk., tritaškiai 2/2).