Pirmus du kėlinius uteniškiai žaidė prieš Azijos čempionatui besirengiančią Kazachstano rinktinę, o po pertraukos „Juventus“ varžove buvo šios šalies čempionė „Astana“ ekipa, kurią treniruoja Ramūnas Butautas.

Visgi A. Sireikos komanda įveikė tiek pirmąjį varžovą (40:30), tiek ir antrąjį (46:40) ir iškovojo pergalę bendru rezultatu 86:70.

„Juventus“ krepšininkai, kurie žaidė be Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio, šiame mače padarė vos 9 klaidas, atliko 23 rezultatyvius perdavimus ir gerokai pranoko varžovus naudingumu: 109:61.

Komandos peržiūroje dalyvaujantis Spenceris Butterfieldas per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5, perėmė 1 kamuol5, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojams 26 taškus pridėjo Edgaras Želionis (8/13 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos, 6 atk. kam.), 14 – Martynas Linkevičius, po 9 – Egidijus Dimša ir Arminas Urbutis, 8 – Rolandas Alijevas.