Šiame mače lietuvėms koją pakišo klaidos. Lietuvos krepšininkės prarado 21 kamuolį, varžovės jį labiau tausojo – suklydo 12 kartų. Kroatės po lietuvių klaidų pelnė 21 tašką. Lietuvos rinktinei nepavyko sustabdyti kroatų lyderės, gynėjos Ivanos Dojkič, kuri pelnė 32 taškus. Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Laura Juškaitė, pelniusi 15 taškų (6 atk.kam.), 9 pridėjo Laurita Jurčiūtė, po 8 – Gabija Meškonytė ir Karolina Aidukaitė.

Po pirmojo kėlinio lietuvės dar turėjo minimalią persvarą 19:18), tokį pat pranašumą jos išlaikė ir įpusėjus antram ketvirčiui, bet iki didžiosios pertraukos stabtelėjo ir leido varžovėms persverti rezultatą savo naudai – 34:29.

Nesėkmingai klostėsi trečiasis kėlinis, kuriame lietuvės atidavė iniciatyvą Kroatijos atstovėms, kurios praktiškai visą laiką pirmavo dviženkliu skirtumu, o prieš lemiamą mačo dalį turėjo 12 taškų persvarą – 55:43. Likus žaisti 5 minutes, Lietuvos ekipos situacija buvo nepasikeitusi. Lietuvėms niekaip nesisekė priartėti prie varžovių (47:59), kurios užtikrintai ir ramiai žaidė iki pat finalinės sirenos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)