Lemiamą persvarą „Tau Ceramica“ įgijo trečiajame kėlinuke, kai po 6 iš eilės Arvydo Macijausko taškų atitrūko ir įgijo dviženklę persvarą. Per paskutiniąsias 10 minučių baskams pavyko išsaugoti įgytą pranašumą ir Vitorijos klubas šventė patekimą į finalą.

Arvydas Macijauskas per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (7/14 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 prasižengė.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola - 23 tšk. (12 atk. kam.), Arvydas Macijauskas - 17 tšk., Pablo Prigioni - 12 tšk. (7 rez. perd.), Tiago Splitteris - 12 tšk.

„Unicaja“: Carlosas Cabezas - 15 tšk., Jorge Garbajosa - 12 tšk., Chrisas Langas - 10 tšk.

Finale Vitorijos klubo varžovu bus Madrido „Real“ arba Madrido „Adecco Estudiantes“ ekipa. Serijoje iki trijų pergalių rezultatu 2-1 pirmauja „Real“. Ketvirtasis šių ekipų susitikimas penktadienį (06.10) vyks „Adecco Estudiantes“ aikštėje.