Šiame mače prie pergalės ženkliai prisidėjo nuo suolo pakilę Lietuvos rinktinės žaidėjai. Jie pelnė 25 taškus, kai tuo metu Kroatijos atsarginiai įmetė vos 3.

Rezultatyviausias Lietuvos komandoje buvo Tadas Sedekerskis, pelnęs 15 taškų. 14 pridėjo Laurynas Birutis (8 atk.kam.), 9 – Laurynas Bieliauskas (4 atk.kam. 3 rez.perd.), 8 – Martynas Echodas (7 atk.kam.). Martynas Varnas trečiose rungtynėse iš eilės atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų (7).

Kaip ir per dvikovą su graikais, Lietuvos komanda turėjo problemų pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 6 taškais (13:19). Tačiau atkirtį varžovams lietuviai davė jau per antrąjį ketvirtį. Ėmę aktyviau pulti Lietuvos krepšininkai išsiveržė į priekį (23:21, 5 min.) ir iniciatyvos kroatams nebeatidavė. Prasidėjus didžiajai pertraukai lietuviai turėjo nedidelį pranašumą – 34:32.

Atkakli kova vyko ir trečiajame kėlinyje, tačiau pirmavo Lietuvos krepšininkai (46:42, 5min.). Varžovai buvo išlyginę rezultatą (50:50, 3 min.), bet drausmingai žaidę lietuviai prieš lemiamą mačo dalį vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 59:54.

5 minutes ketvirtajame kėlinyje Lietuvos komandos gynyba neleido kroatams pelnyti taškų (70:54). Nors varžovai dar bandė sugrąžinti intrigą ir sumažino deficitą, žaidimo skonį pajutę lietuviai ramiai baigė rungtynes savo naudai.

Su dviem įskaitiniais taškais į F grupę įžengę Sauliaus Štombergo auklėtiniai dėl vietos ketvirtfinalyje grumsis su turkais (2/0), italais (1/1) ir rusais (0/2).