Daliaus Ubarto treniruojamos šešiolikmetės iškart šovė į priekį ir neleido viešnioms pirmauti. Lietuvės akivaizdžiai laimėjo kovą dėl kamuolių (62 prieš 45), o vienu metu pirmavo net 27 taškais (48:21).

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Ligita Tamulytė – 14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai. Evelina Janusevičiūtė įmetė 10 taškų.

Suomijos ekipoje nė viena krepšininkė nepelnė daugiau nei 9 taškų.

Tuo metu Žirardovo mieste Lenkijoje tarptautiniame turnyre dalyvaujanti aštuoniolikmečių rinktinė patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Išvakarėse pralaimėjusias lenkėms Egidijaus Ženevičiaus auklėtines įveikė vokietės.

Kaip ir išvakarėse, lietuvėms nelemtingas buvo trečiasis kėlinys. Koją pakišo ir prastesnis pataikymo procentas.

Ketvirtajame kėlinyje po spurto 9:0 lietuvės buvo visiškai pasivijusios vokietes – 46:47, tačiau jėgų pergalei be lyderės Lauros Juškaitės žaidusioms Lietuvos krepšininkėms neužteko.

Geriausiai sekėsi gynėjai Rasai Knyzaitei (12 taškų), puolėjai Brigitai Gudelionytei (11) ir universaliajai Gabijai Meškonytei (10).