Po dviejų kėlinių mūsiškiai buvo priekyje (31:26), bet trečiojo pradžioje pralaimėjo atkarpą 3:17. Tiesa, vėliau T. Masiuliui pavyko sustyguoti saviškių žaidimą, o Pauliaus Valinkso tolimas šūvis prieš pat sireną sumažino atsilikimą iki 3 taškų (47:50).

Lemiamą ketvirtį Lietuvos komanda vėl pradėjo ne itin sėkmingai: ji greitai susirinko 5 pražangas, o varžovai tuo ėmė naudotis. Ispanai žaidė itin agresyviai ir didžiąją dalį taškų surinko nuo baudų metimo linijos. Likus žaisti tris minutes ekipas skyrė 6 taškai (56:62), bet iki finalinio teisėjo švilpuko mūsiškiams varžovų pavyko nebepavyko.

Ispanija – viena geriausių šios čempionato komandų. Iki mačo su lietuviais ji buvo trečia pagal rezultatyvumą (73,4), pirma pagal atkovotus kamuolius (45,2), ketvirta pagal rezultatyvius perdavimus (13) ir antra pagal praleidžiamus taškus (55,6).

Lietuva: Paulius Valinskas 15 (2/3 dvit., 3/7 trit., 2/4 baud. met.), Edvinas Šeškus 12 (4/7 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud. met.), Žydrūnas Jurgutis 10, Lukas Grabauskas 8, Martynas Sajus, Lukas Aukštikalnis ir Rytis Pipiras po 5, Domantas Sabonis 2 (20:22 min., 1/5 dvit., 6 atk. kam., 1 blk., 2 išpr. praž., 2 kld., 2 praž.), Regimantas Miniotas ir Erikas Kubilius taškų nepelnė, o Deividas Kumelis ir Gediminas Žalalis nežaidė.

Ispanija: Alberto Martinas 22 (1/2 dvit., 4/4 trit., 8/10 baud. met.), Jose Noguesas 13, Alberto Abalde 12, Juanas Hernangomezas 7, Marcas Garcia 6, Yankuba Sima 2 taškai.

Trečiadienį Lietuvos krepšininkai 17.00 val. žais prieš ukrainiečius. Tik pergalės atveju jie žengtų į turnyro ketvirtfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (98)