Pergalingą pranašumą "TAU" įgijo jau antrajame kėlinuke, per kurį Viktorijos krepšininkai įmetė 16 taškų, o patys praleido vos 4. Per likusius du ketvirčius "Tau Ceramica" išlaikė tokį patį tempą ir šventė antrąją pergalę pusfinalio serijoje.

Arvydas Macijauskas buvo pagrindinis "Tau Ceramica" pergalės kalvis. Lietuvis per 33 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, tris kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

"Tau Ceramica": Arvydas Macijauskas - 20 tšk., Sergi Vidalis - 20 tšk. (8 atkovoti kamuoliai), Luisas Scola - 12 tšk. (12 atkovotų kamuolių).

"Unicaja": Franas Vazquezas - 17 tšk., Carlosas Cabezas - 17 tšk., Jorge Garbajosa - 11 tšk.

Serijoje iki 3 pergalių "TAU" pirmauja 2-0. Trečiasis susitikimas antradienį (06.07) vyks Malagoje.