Serijoje iki trijų pergalių „Real“ pirmauja - 2:0. Kitos serijos rungtynės vyks Barselonoje.

„Real“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje pribloškė varžovus taiklių atakų škvalu ir įgijo 21 taško persvarą. Sergio Llullas pirmajame kėlinyje pataikė visus penkis mestus tritaškius.

Nugalėtojams J. Mačiulis per 17 minučių surinko 5 taškus, atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Real“: Sergio Llullas 24 taškai, Rudy Fernandezas 17, Gustavo Ayonas 12, Jaycee Carrollas 9, Andresas Nocioni 7, Jonas Mačiulis 5;

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 24, Ante Tomičius 11, Tomasas Satoransky 10, Alexas Abrinesas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)