Ketvirto kėlinio viduryje „Real“ atsiliko 69:79, tačiau sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą. Tiesa, aidint ketvirto kėlinio sirenai fantastišką tritaškį pataikė Luke'as Harangody, bet jo teisėjai neįskaitė, nes buvo ištiksėjusios visos 24 sekundės, skirtos šeimininkų atakai.

20 minučių aikštėje praleidęs J. Mačiulis pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškis, 0/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Ketvirtos ir galbūt paskutinės serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Valensijoje.

„Basket“: Luke'as Harangody 21 (5/12 tritaškiai, 8 atk. kam.), Guillemas Vivesas 17 (4/6 tritaškiai), Samas Van Rossomas 14, Bojanas Dubljevičius 13 taškų (9 atk. kam.).

„Real“: Felipe Reyesas 21, Rudy Fernandezas 20, Gustavo Ayonas 13, Sergio Llullas 12 (9 rez. perd.), Marcusas Slaughteris 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)