„Nusiteikimas buvo toks, kokio reikia. Pergalės priežastis – gera gynyba. Klaipėdoje varžovai metė bent po 21 tašką per kėlinį. Šiandien daugiausiai įmetė 18. Tai – sunkus darbas. „Neptūnas“ yra labai gera komanda ir labai sunku juos sustabdyti. Bet vyrai parodė, kad gali tai padaryti“, – sakė Utenos klubo treneris Dainius Adomaitis.

– Seriją galite laimėti tik gynyba?

– Tik tai taip. Esame čia tik geros gynybos dėka. Kai nesugebėdavome padaryti to, ko reikia, viskas baigdavosi liūdnai. Be to, pavyko išspręsti „Neptūno“ aikštės gynybą, labai gerai dalijomės kamuoliu.

– Psichologinis pranašumas dabar – „Neptūno“ pusėje?

– Visada po pergalės yra daugiau pasitikėjimo savimi. „Neptūnas“ yra serijos favoritas, bet mums labai svarbu, kad kai kurias jų stipriąsias puses pavyko uždaryti ir privertėme juos žaisti nepatogiai.

– Atrodo, prie „Juventus“ pergalių prisideda ir toks sirgalių palaikymas?

– Mums namuose visada labai malonu žaisti. Kitos komandos mums turėtų pavydėti. Reikia padėkoti sirgaliams, kad net ir esant tokiam geram orui, jie vis tiek ateina taip palaikyti.

K. Maksvytis: negalima taip žaisti

Klaipėdiečių treneris Kazys Maksvytis pasigedo auklėtinių energijos.

„Nors kalbėjome, kad rungtynės gali būti kertinės šioje serijoje, trūko šviežumo ir energijos. Tradiciškai sugriuvome trečiojo kėlinio pradžioje. Teko daugiau rizikuoti, kad sumažintume skirtumą, bet varžovai tuo pasinaudojo. Serija grįžta į Klaipėdą, kausimės toliau“, – sakė K. Maksvytis.

– Kokios pagrindinės pralaimėjimo priežastys?

– Nepataikėme savų metimų. Uteniškiai tikrai gerai gynėsi, bet turėjome kelias neblogas progas. Kai taip prastai realizuojame progas, mums sunku žaisti. Esame nuo to priklausomi.

– Kaip vertinate D. Gailiaus emocijas ir techninę pražangą?

– Negalima taip žaisti. Negalima gauti penktosios pražangos už techninę. Bet klysti žmogiška. Deividas dar turi laiko pasitaisyti.