Pirmas rungtynes 88:75 laimėjo klaipėdiečiai, o reguliariame sezone Klaipėdos ir Utenos klubai pasidalijo po dvi pergales.

Rezultatas:

„Juventus“ - „Neptūnas“ - 76:66 (19:17, 14:15, 22:16, 21:18), - serija - 1-1.

„Juventus“: Edgaras Stanionis 18 (3/3 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), Vaidas Čepukaitis 14 (6 atk. kam., 7/7 dvitaškiai), Egidijus Dimša 13 (5 atk. kam.), Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis po 8, Simas Buterlevičius 7, Ovidijus Varanauskas 4, Nikita Barinovas 2, Rashaunas Enealas Broadusas (19:06 min.) ir Valdas Dabkus (02:03 min.) po 0 taškų. Jaunius Davniukas ir Arijus Pašakarnys nežaidė.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 15 (7 išprov. pražang.), Vytautas Šarakauskas 10, Arnas Butkevičius 9, Mustafa Shakuras 6, Deividas Gailius (13:44 min. 5 pražang.) ir Donatas Zavackas po 5, Justas Sinica 3, Ivanas Neliubovas 2 taškai. Valdas Vasylius ir Raidas Nacius nežaidė.

Rungtynių eiga

Rungtynių pradžioje savo sąlygas diktavo uteniškiai. Jie nuolat pirmavo (4:0, 6:2, 8:3). Netrukus „Juventus“ ekipa įgijo jau 9 taškų persvarą (14:5). Tada po minutės pertraukėlės „Neptūnas“ spurtavo 9:0 ir išlygino rezultatą (14:14). Atkaklioje kėlinio pabaigoje sėkmė labiau lydėjo aikštės šeimininkus, kurie po pirmų 10 minučių pirmavo - 19:17.

Visas antras ketvirtis vyko taškas į tašką. Vos tik Utenos klubas nežymiai atitrūkdavo (26:23, 29:25), svečiai iš Klaipėdos tuoj pasivydavo varžovus (30:30). Po Arvydo Šikšniaus tritaškio „Juventus“ pirmavo 33:30, bet „Neptūnas“ iki didžiosios pertraukos spėjo rezultatą sušvelninti iki minimumo - 33:32.

Trečiame ketvirtyje solidžiau atrodė „Juventus“ krepšininkai. Jie kelis kartus buvo padidinę skirtumą iki rekordinio 11 taškų (49:38, 51:40, 53:42). Uostamiesčio atstovai lengvai nepasidavė ir po 30 minučių mūšio kiek priartėjo - 55:48.

Lemiamo ketvirčio pradžioje pakiliai žaidę uteniškiai nutolo nuo varžovų (65:49) ir klubus netrukus jau skyrė 18 taškų (69:51). Į paskutinį šturmą pakilęs „Neptūnas“ priartėjo 59:69 (likus 3 min.). Grumtynėse dėl kamuolio čiurnos traumą patyrė svarbus „Juventus“ komandai žaidėjas Egidijus Dimša. Utenos ekipa šventė galutinę pergalę 76:66 ir išlygino serijos santykį - 1-1.

Trečios serijos rungtynės ketvirtadienį (birželio 4-ą dieną) bus žaidžiamos Klaipėdoje (18.30 val.), o ketvirtas susitikimas sekmadienį (birželio 7-ą dieną) vyks Utenoje (16.15 val.). Abejas rungtynes tiesiogiai transliuos DELFI TV ir LRT televizija.