LKL TV kartu prieš finalo seriją pristato laidą „LKL Ekspertizė“. Joje savo įžvalgomis dalinasi dukart LKL čempionas, ilgametis Lietuvos rinktinės narys Ramūnas Šiškauskas.

„Jeigu aš statyčiau pinigus, tai statyčiau už (Kauno) „Žalgirį“. Aišku, jiems nebus taip lengva kaip gali atrodyti, kiekvieni metai tą parodo, bet mano nuomone pranašesni yra kauniečiai“, – BEKO-LKL TV laidai „LKL Ekspertizė“ teigė R. Šiškauskas.

Vertindamas finalo baigtį buvęs krepšininkas teigė, jog (Vilniaus) „Lietuvos ryto“ šansai yra geri ir serija tikrai nesibaigs „sausu“ rezultatu.

„Kiekvienos tokios rungtynės, kuriose žaidžia „Žalgiris“ prieš „Lietuvos rytą“ yra tarsi mūšis, karas ir žaidėjų nereikia papildomai motyvuoti. Vilniečiai turi gerą komandą, gerus žaidėjus. Padidinčiau „Lietuvos ryto“ galimybes laimėti finalo seriją iki 45 proc.“

„Lietuvos ryto“ ekipa BEKO-LKL atkrintamose varžybose yra geriausiai puolanti komanda. „Žalgiris“ – geriausiai besiginanti. Paklaustas kas laimi čempionatus – puolimas ar gynyba, R. Šiškauskas buvo konkretus.

„Esu žaidęs daug finalų ir ne tik Lietuvoje. Praktiškai visur laimėdavo gynyba. Tai nėra reguliarus sezonas, kai tu esi ant bangos, puoli, bėgi ir meti. Komandos analizuoja ir puolančiai ekipai yra žymiai sunkiau rungtyniauti prieš gerai besiginančią. Jei nepavyksta pelnyti lengvų taškų greitame žaidime, iš patogių padėčių, ekipa pradeda strigti, nervintis. Manau gynyba šioje serijoje turėtų dominuoti, o „Žalgiris“ triumfuos rezultatu 4-2“, – teigė Lietuvos čempionas.

Pirmos BEKO-LKL finalo rungtynės jau ketvirtadienį vyks „Žalgirio“ arenoje. Jas nuo 18.25 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija.