Antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ perėmė iniciatyvą ir ėmė tolti nuo varžovų. Prasidėjus trečiam kėliniui svečių persvara siekė net 29 taškus (26:55).

Įpusėjus trečiam kėliniui į aikštę įsiveržęs „Neptūno“ gerbėjas užpuolė teisėją, bet šis incidentas, atrodo, išjudino šeimininkus. Jie ėmė mažinti skirtumą ir paskutinę minutę sumažino skirtumą iki 2 taškų (85:87). Tačiau stebuklo Klaipėdos ekipai sukurti nepavyko.

Uostamiesčio komanda šeštadienį žaidė be trečiajame serijos mače Vilniuje čiurną susižeidusio pagrindinio vidurio puolėjo Simo Galdiko.

„Lietuvos rytas“ į LKL finalą pateko po metų pertraukos ir čia kovos su nugalėtojo titulą ginančiu Kauno „Žalgiriu“. Žalgiriečiai LKL čempionato pusfinalio serijoje 3-0 nušlavė nuo savo kelio Utenos „Juventus“ komandą.

Pirmąsias LKL finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ Kaune žais gegužės 28 dieną.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai mažajame finale dėl bronzos serijoje iki trijų pergalių varžysis su Utenos „Juventus“ ekipa. Pirmos šios serijos rungtynėse gegužės 29 dieną vyks Klaipėdoje.

Rezultatas:

Klaipėdos „Neptūnas“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ - 87:92 (18:14, 8:32, 27:21, 34:25)

„Neptūnas“: Mustafa Shakuras 20 taškų, Martynas Mažeika 17, Vytautas Šarakauskas 16 (10 atk. kam.), Arnas Butkevičius 11, Donatas Zavackas 7;

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 21 (13 atk. kam.), Martynas Gecevičius 18, Adas Juškevičius 13, Kšištofas Lavrinovičius 10, Travisas Leslie'is, Žygimantas Jananvičius bei Gediminas Orelikas - po 8.

Rungtynių eiga:

Pirmąjį šios LKL pusfinalio serijos susitikimą 88:79 laimėjo namuose žaidę vilniečiai. Antrajame mače „Neptūnas“ po pratęsimo savo arenoje 107:101 įveikė „Lietuvos rytą“. Pranašumą sostinės ekipa vėl įgijo trečiadienį, kai namuose 96:89 antrą kartą nugalėjo vicečempionus „Neptūno“ krepšininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (315)