Puikiai rungtynes pradėjo kauniečių smogiamasis trejetas. Dviem tritaškiais varžovus baudė Laurynas Beliauskas, lankų tvirtumą patikrino Martynas Varnas, o keturis taškus paeiliui surinko Martynas Echodas – 12:7. Pranašumą dar labiau buvo padidinęs Laurynas Birutis (14:7), tačiau tada „Žalgirio“ puolimas užstrigo ir serbai persvėrė rezultatą – 14:15. Visgi, žalgiriečiams pavyko dar kartą perimti iniciatyvą po L. Beliausko trečiojo tritaškio bei šešių L. Biručio taškų – 25:19.

Prasidėjus trečiajam kėliniui taškų sąskaitą tolimu šūviu atsidarė Arnoldas Kulboka, o L.Birutis pelnė jau 10-ąjį savo tašką – 30:24. Dviženklį pranašumą buvo sukūrę M. Echodas ir L. Beliauskas (34:24), bet atitolti lietuviams varžovai neleido – 36:30. Įspūdingai likusį laiką išnaudojo A. Kulboka. Žalgirietis po puikių derinių ir metimų su sirena surinko aštuonis taškus ir ilsėtis „Žalgiris“ išėjo turėdamas rekordinę persvarą – 44:32.

Po didžiosios pertraukos „Crvena Zvezda“ krepšininkai į aikštelę žengė užsidegę ir trečiąjį kėlinį pradėjo spurtuodami – 44:42. Šaltą dušą gavę kauniečiai atsigavo po M. Varno ir A. Kulbokos tolimų šūvių, dvitaškį pridėjo L. Beliauskas – 51:45. Antroje ketvirčio dalyje buvo puikiai išnaudojami aukštaūgiai M. Echodas ir L. Birutis, kurie ne tik rinko taškus, bet ir baudė varžovus galingais blokais – 58:52.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Žalgiris“ demonstravo geležinę gynybą ir po Mykolo Dieninio tritaškio susigrąžino dviženklį pranašumą – 63:52. Puikiai dėl kamuolių kovoję kauniečiai ėmė vieną kamuolį po kito puolime bei kėliniui įpusėjus išlaikė saugų atstumą (67:56). Tiesa, sudėti ginklų serbai neketino ir netrukus tirpdė deficitą iki keturių – 67:63. Nuo dar didesnių nemalonumų gelbėjo ketvirtą bloką atlikęs L. Birutis, o tašką rungtynėse dėjo taiklūs baudų metimai ir po septintojo L. Beliausko perdavimo tritaškį įsūdęs M. Dieninis – 72:63.

„Žalgiris“: L. Beliauskas 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), M. Echodas 16 (7 atk. kam.), L. Birutis 15 (8 atk. kam., 5 blk.), A. Kulboka 13 (5 atk. kam.), M. Dieninis 5, M. Varnas 5 (5 rez. perd.), G. Masiulis 2, M. Andruškevičius 0, T. Kararinas 0, A. Velička 0.

„Crvena Zvezda“: A. Aranitovičius 18 (4 rez. perd., 2 per. kam.), V. Stojanovičius 12 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), B. Simaničius 9 (2 blk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)