R. Seibutis per 19 minučių įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 0/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, taip pat sykį blokavo varžovo metimą ir pažeidė taisykles.

„Darussafaka Dogus“ reguliariajame sezone finišavo trečia ir atkrintamosiose varžybose susitiks su Trabzono „Trabzonspor“ komanda.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gašperas Vidmaras, pelnęs 14 taškų, Jordano Farmaro sąskaitoje 12 taškų. Pralaimėjusiems Damiras Markota įmetė 18, Saša Vujačičius – 16 taškų.

„Galatasaray“ su M. Pociumi išleido iš rankų svarbią pergalę

Apmaudžią nesėkmę Turkijos krepšinio lygos pirmenybių reguliariojo sezono paskutiniame ture patyrė Martyno Pociaus atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (15/15) komanda. Ergino Atamano auklėtiniai iššvaistė 13 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinyje ir po pratęsimo 84:88 (18:5, 15:12, 21:24, 17:30, 13:17) nusileido Ankaros TED (11/19) ekipai.

Šis pralaimėjimas „Galatasaray“ komanda reiškė, jog Stambulo klubas užėmė aštuntąją vietą ir atkrintamose varžybose iš karto susitiks su „Fenerbahce Ulker“. Pergalė šiose rungtynėse būtų padėjusi išvengti akistatos su „Fenerbahe Ulker“ arba „Anadolu Efes“ komandomis.

M. Pocius per 16 aikštėje praleistų minučių pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Kalinas Lucasas, surinkęs 29 taškus, Clay'us Tuckeris pelnė 21 tašką. Šeimininkams Zoranas Ercegas pelnė 25, Vladimiras Micovas – 16, Justinas Carteris – 15 taškų.

AEK su T. Delininkaičiu reguliarųjį sezoną baigė pergale

Atėnų AEK (15/11) komanda, kurios garbę gina lietuvis Tomas Delininkaitis, pergale baigė Graikijos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną. AEK išvykoje užtikrintai 77:66 (19:13, 24:13, 18:24, 16:16) nugalėjo Dramos KAOD (10/16) krepšininkus.

T. Delininkaitis per 19 žaidimo minučių surinko 7 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit., 2/3 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei po 2 sykius išprovokavo varžovo pražangą ir pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Milanas Miloševičius pelnė 14 taškų, Malikas Hairstonas surinko 11 taškų. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Thodoris Zaras, pelnęs 15 taškų.

„Telekom Baskets“ išlygino serijos rezultatą, T. Klimavičius ir B. Veikalas žaidė naudingai

Bonos „Telekom Baskets“ komandai, kurios marškinėlius vilki Tadas Klimavičius ir Benas Veikalas pavyko atsitiesti ir išlygini Vokietijos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos rezultatą. Bonos klubas svečiuose po įnirtingos kovos 93:88 (23:29, 29:19, 17:16, 24:24) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkus ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

T. Klimavičius per 22 žaidimi minutes pelnė 16 taškų (7/12 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 kartus prarado kamuolį.

26 minutes ant parketo praleidęs B. Veikalas surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų suklydo.

Nugalėtojų gretose taip pat rezultatyviai rungtyniavo Ryanas Brooksas, pelnęs 16 taškų, Eugene'as Lawrence'as įmetė 15. Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Jaka Klobučaras, surinkęs 15 taškų, Willas Clyburnas pelnė 14 taškų.