Rungtynių pradžioje nedidelį pranašumą buvo įgijęs „Lietkabelis“ (5:2). Willas Cherry individualiomis pastangomis surengė spurtą 8:0 (5:10). Po dviejų minučių žaidimo „Žalgiris“ turėjo šansų padidinti savo persvarą iki dviženklės, tačiau Arno Labucko baudos metimai ir dėjimas apkarpė tarp komandų buvusį skirtumą (13:20).

Spurtu 6:0 antrąjį kėlinį pradėję žalgiriečiai įgavo dviženklį pranašumą (15:29). Pirmuosius ketvirčio taškus „Lietkabelis“ pelnė jam tik įpusėjus (17:31). Trys „Žalgirio“ tritaškiai iš eilės svečių pranašumą padidino iki 23 taškų (17:40). Prieš ilgąją pertrauką kauniečiai spurtą pratęsė dar 5 taškais – 19:45.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas išsilygino ir ekipos ilgą laiką keitėsi taškais (28:54). Nepaisant to, „Žalgiris“ atstatė turėtą pranašumą – 37:63.

„Lietkabelis“ spurtu 9:2 sumažino savo deficitą iki 19 taškų (46:65). Pasibaigus šiai atkarpai komandos vėl rungtyniavo lygiai (50:69). „Lietkabelis“ dar kartą spurtavo 8:0 (58:69). Evaldo Žabo 6 taškai iš eilės sugrąžino Panevėžio ekipai vienženklį deficitą (64:69), tačiau laiko sugrįžimui buvo per mažai ir kauniečiai išsaugojo pergalę – 67:73.

Pirmose serijos rungtynėse žalgiriečiai laimėjo nesunkiai – 91:69. Trečioji, ir galbūt lemiama, akistata bus žaidžiama antradienį Kaune.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 24, Arnas Labuckas 14, Lukas Aukštikalnis 10 taškų.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 15, Edgaras Ulanovas 9, Willas Cherry ir Paulius Jankūnas po 8 taškus.

Įdomiausioje ketvirtfinalio serijoje – lygybė. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Utenoje 84:74 (22:16, 23:20, 20:21, 19:17) įveikė „Juventus“ krepšininkus ir ne tik rezultatą iki keturių pergalių pavertė 1-1, bet ir susigrąžino namų aikštės pranašumą.

Pasvaliečiams teko versti be trijų traumas patyrusių lyderių: Evaldo Kairio, Michaelo Dixono bei Alexanderio Oriakhi.

„Neturėjome trijų pagrindinių krepšininkų ir manau tai lėmė, jog rungtyniavome būtent taip. Neturėjome ką prarasti. Žinojome, kad gausime nemažai minučių ir žaisime, nesvarbu suklysime gynyboje ar puolime, bet žaisime. Reguliariojo sezono metu rungtyniavau mažiau, todėl šiandien turėjau tikrai daug jėgų ir stengiausi kiek tik galėjau“, – po rungtynių teigė rezultatyviausias mačo žaidėjas Žygimantas Skučas.

Pirmą mačą „Juventus“ laimėjo 77:71, o trečiasis susitikimas antradienį vyks Pasvalyje.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 19 (9 atk. kam.), Tauras Jogėla ir Laimonas Kisielius po 14, Jokūbas Gintvainis 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (106)