Mačą taikliau pradėjo svečiai, kurie antro kėlinio pradžioje buvo priekyje 37:29, tačiau Kyrie Irvingo ir LeBrono Jameso vedami „Kavalieriai“ dar iki didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą į savo rankas (62:54), o trečiame kėlinyje įgijo ir 20 taškų persvarą – 82:62.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 30 (6/12 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 3/5 baudos), LeBronas Jamesas 20, Kevinas Love 19 (12 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 12, J. R. Smithas 9 taškai.

„Celtics“: Isaiahas Thomas jaunesnysis 22 (10 rez. perd.), Evanas Turneris ir Kelly Olynykas po 12, Brandonas Bassas, Marcusas Smartas ir Jae Crowderis po 10 taškų.

Šios poros nugalėtojai Rytų konferencijos pusfinalyje susitiks arba su Čikagos „Bulls“, arba su Milvokio „Bucks“ klubu (kol kas serijoje – 1:0).

Pergalingai atkrintamąsias pradėjo ir reguliaraus sezono Rytų konferencijos nugalėtojai Atlantos „Hawks“ vyrai, kurie savo arenoje 99:92 (32:20, 23:25, 19:17, 25:30) įveikė Bruklino „Nets“ kolektyvą.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti 8 minutes „Hawks“ kontroliavo situaciją (84:70), bet „Nets“ surengė spurtą 7:0 ir grįžo į kovą dėl pergalės, o likus žaisti 1 min. 30 sek. atsiliko jau tik 4 taškais (93:89). Visgi tuomet šešis taškus iš eilės pelnė Jeffas Teague ir šeimininkai atsilaikė.

„Hawks“: Kyle'as Korveris 21 (5/11 tritaškiai), Jeffas Teague ir DeMarre'as Carrollas po 17, Dennisas Schroederis 13, Alas Horfordas 10 taškų (10 atk. kam.).

„Nets“: Brookas Lopezas (14 atk. kam.) ir Joe Johnsonas po 17, Thaddeusas Youngas 15 (10 atk. kam.), Deronas Williamsas ir Jarrettas Jackas po 13 taškų.

Galingai Vakaruose startavo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai, kurie namuose 107:92 (30:18, 19:25, 30:21, 28:28) patiesė NBA čempionus San Antonijaus „Spurs“ ir intriguojančioje serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

„Clippers“ pergalė nukalė Chriso Paulo ir Blake'o Griffino duetas, kartu įmetę net 58 taškus – atitinkamai 32 ir 26. Be to, kaliforniečiai pataikė net 56 procentus savo tritaškių (10/18 metimai).

„Clippers“: Chrisas Paulas 32 (10/15 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos), Blake'as Griffinas 26 (9/20 dvitaškiai, 8/10 baudos, 12 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 17, J. J. Redickas 10, DeAndre Jordanas 9 taškai (5/12 baudos, 14 atk. kam.).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 18, Timas Duncanas (11 atk. kam.) ir Marco Belinelli po 11, Tony Parkeris ir Manu Ginobili po 10, Patty Millsas 9 taškai.

Mažai intrigos buvo Memfyje, kur vietos „Grizzlies“ 100:86 (25:15, 33:24, 28:23, 14:24) pranoko pro šalį šaudžiusią Portlando „Trail Blazers“ ekipą.

„Grizliai“ jau po dviejų kėlinių pirmavo 19 taškų skirtumu (58:39), o trečiajame padidino jį iki 29 taškų – 82:53.

Sekmadienį puikiai pasirodė šeimininkų atsarginis slovėnas Beno Udrihas, pataikęs pirmus devynis iš dešimt savo metimų iš žaidimo ir surinkęs 20 taškų. Maža to, per 24 min. ji dar atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Beno Udrihas 20, Zachas Randolphas (11 atk. kam.) ir Mike'as Conley po 16, Marcas Gasolis 15 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Greenas 11 taškų.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 32 (13/34 metimai iš žaidimo, 4/5 baudos, 14 atk. kam., 4 blokai), Nicolas Batumas 15 (7 atk. kam.), Damianas Lillardas 14 taškų (5/21 metimai iš žaidimo, 4/7 baudos).