34-ąją susitikimo minutę rezultatas buvo lygus – 56:56. Tačiau tada įvyko lemiamas persilaužimas. Tris minutes nuo varžovų atakų apsigynusi "Tau Ceramica" pelnė 12 taškų be atsako ir įtvirtino savo pergalę.

Šias rungtynes A.Macijauskui galima būtų padalinti į dvi visiškai skirtingas dalis. Per 27 minutes lietuvis pelnė 24 taškus (6/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatas galėjo būti dar įspūdingesnis – visus taškus gynėjas iš Lietuvos pelnė per pirmus du ketvirčius. Po didžiosios pertraukos "Gran Canaria" gynyba taip sustabdė lietuvį, kad šis sugebėjo vos kartą atakuoti krepšį.

"Tau Ceramica": Arvydas Macijauskas - 24 taškai, Luisas Scola - 22 tšk. (9 atkovoti kamuoliai), Juanas Manuelis Calderonas bei Tiago Splitteris (9 atk. kam.) - po 11 tšk.

"Gran Canaria": Williamas McDonaldas - 22 tšk. (10 atk. kam.), Sitapha Savane'as - 12 tšk.

Iš viso ketvirtadienį buvo žaidžiamos trejos ketvirtfinalio rungtynės. Pirmą pergalę iškovojo Barselonos "Winterthur", kuri namuose 83:79 palaužė Madrido "Adecco Estudiantes" ir sušvelnino seriją iki 1-2.

"Winterthur": Juanas Carlosas Navarro - 21 tšk., Rogeris Grimau - 15 tšk., Gregoras Fučka - 10 tšk., Marcas Gasolis - 9 tšk.

"Adecco Estudiantes": Hernanas Jasenas - 24 tšk., Carlosas Jimenezas - 14 tšk. (10 atk. kam.), Andrea Pattersonas - 12 tšk.

Pirmą pergalę po dviejų nesėkmių iškovojo ir Malagos "Unicaja". Ji savo aikštėje 81:74 parklupdė Alikantės "Etosa" krepšininkus.

"Unicaja": Jorge Garbajosa - 23 tšk. (7 atk. kam.), Bernie Rodriguezas - 16 tšk., Franas Vazquezas - 12 tšk. (10 atk. kam.), Stephanas Risacheras - 10 tšk., Carlosas Cabezas - 9 tšk.

"Etosa": Ignacio De Miguelis - 16 tšk. (8 atk. kam.), Quincy Lewisas - 13 tšk., Alanas Digbeu - 12 tšk., Larry Lewisas - 10 tšk.

Trečiosios Madrido "Real" ir Badalonos "Joventut" rungtynės vyks penktadienį.

Ketvirtosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.