Trečio kėlinio pradžioje vienu tašku priekyje 35:34 dar buvo „Juventus“, tačiau tuomet vilniečiai atsakė savo spurtu ir susikrovė 20 taškų persvarą – 68:48, kurios jiems užteko iki pat finalinės sirenos.

Šeimininkai padarė net 24 klaidas, o „Lietuvos ryto“ krepšininkai dvitaškius metė net 70 procentų taiklumu (19/27 metimai).

Tuo metu šalies čempionas Kauno „Žalgiris“ (33/4) savo arenoje 85:57 (26:17, 18:14, 22:7, 19:19) sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“ (20/17).

Žalgiriečiai iš viso atliko 23 rezultatyvius perdavimus, o jų varžovai – vos 7-is.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas ir Paulius Dambrauskas po 14, Giedrius Gustas 7 taškai.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai (30/8) toliau sunkiai finišuoja BEKO-LKL reguliariajame sezone. Lygos vicečempionai svečiuose tik paskutinėmis sekundėmis 83:81 (26:19, 12:19, 29:23, 16:20) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (10/27).

Išretėjusi Panevėžio komanda žaidė aštuoniese, tačiau likus dviems minutėms „Neptūnas“ dar turėjo vytis savo varžovus.

Klaipėdiečiai pergalę išplėšė paskutinėmis akimirkomis. Likus žaisti 13,8 sek. Donatas Zavackas sumetė abi baudas ir pelnė pergalingus taškus (83:81). Pratęsimą galėjusio išplėšti Evaldo Žabo paleistą kamuolį paskutinę akimirką nuo lanko meistriškai numušė Simas Galdikas, išsaugojęs „Neptūnui“ sunkią pergalę.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 25 (6/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos), Dainius Šalenga, Jurica Žuža (9 atk. kam.) ir Arnas Labuckas po 14 taškų.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18, Simas Galdikas 15, Donatas Zavackas 13, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius po 12 taškų.

Šiaulių „Šiauliai“ (17/20) namuose 81:84 (27:26, 20:21, 16:21, 17:17) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Trečio kėlinio viduryje šiauliečiai dar pirmavo 64:61, tačiau tada pralaimėjo 5 minučių atkarpą net 0:13, atsiliko 64:74 ir paleido visus kozirius iš savo rankų.

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 15, Julius Jucikas 13, Rokas Giedraitis 12, Jeffery Allenas 10 taškų (10 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 19, Tauras Jogėla 15, Gytis Sirutavičius 10 taškų.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):