Žalgiriečių gretose Artūras Gudaitis ir Artūras Milaknis atakavo beveik be klaidų. Pirmasis surinko 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 5/5 baudos, 10 atk. kam.), o antrasis – 12 taškų (4/5 tritaškiai).

14 taškų pridėjo Tomas Dimša (7/12 dvitaškiai, 0/3 trutaškiai), 12-a – veteranas Darius Songaila, pataikęs tik 4 dvitaškius iš 12-os, bet visas 5-ias mestas baudas, 11-a – Vaidas Kariniauskas.

Rungtynių eiga:

Rungtynėse iniciatyvos nuo pat pirmosios minutės ėmėsi „Žalgirio“ jaunimas. Jie pradėjo kaupti kauniečių pranašumą, kuris po 7 žaidimo minučių pasiekė dviženklę ribą (7:18). 10:4 spurtu kėlinį pabaigęs „Žalgiris“ įtvirtino solidžią persvarą jau po pirmojo kėlinio – 11:28.

Nuostabų puolimą pademonstravęs „Žalgiris“ sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą 15:4 (15:43). Po šio spurto „Prienai“ suaktyvino gynybą ir komandų žaidimas apsilygino. Po dviejų kėlinių – 28:55.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ sužaisti, taip kaip pirmajame kėlinyje nesugebėjo. Beveik viso kėlinio metu vyko atkakli kova, todėl skirtumas tarp komandų kito nedaug (38:66). Trečio kėlinio pabaigoje Gintarui Krapikui skirta techninė pražanga suteikė „Prienams“ šansą sumažinti deficitą ir jie šiuo šansu pasinaudojo: rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 49:73.

Ketvirtojo kėlinio metu „Žalgiris“ ir toliau didino savo persvarą (53:81). Penktąją asmeninę pražangą gavus Dominykui Milkai, kauniečiai pradėjo dominuoti varžovų baudos aikštelėje ir jų pranašumas šoktelėjo iki 33 taškų (56:89). Per paskutinę kėlinio minutę „Prienai“ beveik nerado kelių taškų link ir negalėjo pasipriešinti galingai „Žalgirio“ priekinei linijai. Galutinis rezultatas – 57:94.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 11, Paulius Ivanauskas 9, Dominykas Milka 8 taškai.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis 16 (10 atk. kam.), Tomas Dimša 14, Darius Songaila 13, Artūras Milaknis 12, Vaidas Kariniauskas 11 taškų.

Svarbią pergalę iškovojo ir toliau ketvirtą vietą turnyro lentelėje išsaugojo Utenos „Juventus“ (22/14) krepšininkai, kurie svečiuose 77:64 (22:19, 19:12, 19:12, 17:21) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (10/26).

Ketvirtame kėlinyje komandas skyrė net 23 taškai (75:52) ir tik vėliau uteniškiai kiek atleido vadeles bei leido varžovams kiek priartėti.

„Lietkabelis“: Jurica Zuza 21 (7/16 dvitaškiai, 7/8 baudos), Evaldas Žabas 17, Dainius Šalenga 9, Arnas Labuckas 8, Lukas Aukštikalnis 7 taškai.

„Juventus“: Saulius Kulvietis 21 (7/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 bauda), Egidijus Dimša ir Vaidas Čepukaitis po 10, Edgaras Stanionis ir Simas Buterlevičius po 8 taškus.

Tuo metu Alytaus „Dzūkija“ (20/16) namuose net 79:51 (19:8, 25:16, 15:11, 20:16) sutriuškino Šiaulių „Šiaulius“ (17/19) ir tęsia kovą dėl aukštesnės vietos turnyro lentelėje.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas 19 (20 min., 7 rez. perd.), Fiodoras Dmitrijevas 15, Ryanas Nicholas 14, Artūras Jomantas 10 taškų.

„Šiauliai“: Jeffery Allenas 12 (12 atk. kam.), Modestas Kumpys 10, Rolandas Alijevas 8 taškai.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):